Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

HD відеореєстратори

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Аналогова технологія з підтримкою формату HD вперше з'явилася в індустрії систем безпеки в 2010 році, в якості альтернативи системам IP-відеоспостереження з можливістю отримувати відео з роздільною здатністю HD через традиційно використовується в даній галузі коаксіальний кабель. Аналогове HD значно спрощує установку і експлуатацію, в порівнянні з IP, так як HD аналогове відеоспостереження не вимагає складної мережевої інфраструктури. Поряд з HD відеокамерами розроблені і HD відеореєстратори. З появою аналогового HD споживачам було запропоновано кілька форматів, в тому числі: HD-CVI, HD-TVI і AHD.

Зображення високої чіткості надають деталі і можливості цифрового масштабування для розпізнавання осіб і ідентифікації номерних знаків. HD аналогові системи відеоспостереження встановлюються так само легко, як і стандартні аналогові системи відеоспостереження. HD аналогові системи пропонують мегапіксельна роздільна здатність за нижчою ціною, ніж мегапіксельні IP системи відеоспостереження. Транслюється відео в режимі реального часу без затримок у передачі, які нерідко зустрічаються при використанні IP рішень. Передається відео високої чіткості швидко і з високою якістю сигналу по RG59, CAT5 / 6 або іншим стандартним екранованих кабелів для систем відеоспостереження на великі відстані, які в 3 рази більше, ніж дальність передачі сигналу IP систем. HD аналогові пристрої сумісні з вже встановленими камерами відеоспостереження і існуючими коаксіальними кабелями.

Сьогодні є кілька HD аналогових форматів: HD-TVI, AHD і HD-CVI - кожен з них пропонує унікальний набір можливостей і сумісності.

AHD відеореєстратори

Технологія AHD (Analog High Definition) є альтернативним стандартом передачі даних в якості HD, використовуваним NextChip і Eyenix. AHD включає AHD 1.0 Tx / Rx. AHD 1.0 Tx і Rx здатні передавати відео якості 720p і 1080p при кадрової частоті 25/30 кадрів в секунду з мінімальною втратою даних. Переваги: ​​зворотна обмежена сумісність зі стандартним аналоговим відеоспостереженням. Обмежене відстань передачі по кабелях CAT5.

HD-CVI відеореєстратори

HD-CVI (High-Definition Composite Video Interface) - це HD аналогова технологія від компанії Dahua. HD-CVI передає відео високої чіткості без затримки по RG59 аналоговим коаксіальним кабелям в форматах 720p і 1080p. Переваги: ​​нульова затримка по стандартному коаксіальному кабелю, зворотна сумісність зі стандартним аналоговим обладнанням. Обмежене відстань передачі по коаксіальному кабелю CAT5. Більшість HD-CVI відеореєстраторів можуть використовуватися зі стандартними аналоговими відеокамерами.

HD-TVI відеореєстратори

HD-TVI (High Definition Transport Video Interface) в даний час є однією з новітніх доступних технологій HD. HD-TVI передає з нульовою затримкою відео HD за стандартним коаксіальному кабелю RG59. Переваги: ​​нульова затримка передачі по стандартному коаксіальному кабелю; відкритий вихідний код і зворотна сумісність з усіма стандартними аналоговими системами; збільшення зображення при перегляді відео в режимі реального часу і в запису; передача відео на велику відстань по RG59 кабелів; підтримує аналогові пристрої з якістю відео до 960H, а також форматом HD-TVI 720P і 1080P по кожному каналу; гібридний відеореєстратор сумісний з аналоговими відеокамерами спостереження, починаючи від якості CIF і до 960H, HD-TVI (720p і 1080p) та IP-відеокамерами спостереження.

Також в нашому інтернет-магазині є: HD-CVI відеореєстраториВідеореєстратори 8 канальні та ін.

Відтворення і копіювання інформації з сайту допускається лише з дозволу адміністрації сайту.

Вгору