Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Комплекти відеоспостереження

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Готові комплекти відеоспостереження

Комплект системи відеоспостереження призначений для швидкого і ефективного вирішення проблеми організації спостереження на об'єкті. Основне завдання — зробити відеоспостереження простим і доступним продуктом.

Інтернет-магазин Worldvision створює комплекти відеоспостереження, ретельно відбираючи обладнання для них, пропонує готові набори брендів, що добре себе зарекомендували. Готові комплекти відеоспостереження компанії Worldvision збираються відповідно з самими останніми досягненнями систем відеоспостереження. Ми відстежуємо новинки від відомих виробників систем безпеки, тестуємо їх і створюємо для клієнтів оптимальні за якістю та ціною комплекти. Купуючи у нас обладнання, можете бути впевнені в його якості.

Що входить в комплект системи відеоспостереження?

Комплект відеоспостереження складається з таких основних елементів:

 • Камери відеоспостереження – пристрої призначені для зняття відеозображення на об'єкті, можуть бути як аналоговими так і IP камерами;
 • Відеореєстратори – пристрій запису і відтворення відеоінформації, виконує функції відеосерверу, надає доступ користувачеві до відеоархіву через інтернет, дозволяє тривало зберігати відеодані. Відеореєстратори відрізняються за кількістю відеокамер які можна підключити (каналів підключення) зазвичай це 4, 8, 16 і 32 канали;
 • З'єднувальні дроти для підключення відеокамер до відеореєстратора;
 • Блок живлення для відеокамер в залежності від комплекту, це може бути POE-світч або звичайний імпльсний12В блок живлення;
 • Роз'єми і перехідники;
 • Додатково може комплектуватися жорстким диском, роутером.

Купивши відеокомплект, отримаєте безкоштовне програмне забезпечення, яке можна буде скачати безпосередньо з сайту виробника, або з Android або c Apple store.

Всі набори відеоспостереження від Worldvision мають можливість віддаленого перегляду через хмарний сервіс, що істотно полегшує мережеві налаштування.

Додатково в комплектацію входить наклейка-попередження "Ведеться відеоспостереження", що дозволить дотриматися законодавства і не порушити права інших людей.

Як обрати комплект відеоспостереження?

Щоб правильно вибрати набір відеоспостереження, перш за все треба порахувати скільки камер будуть потрібні для системи спостереження.
Які повинні бути відеокамери — вуличні, внутрішні (циліндричні, купольні).
Яку роздільну здатність відеозапису хочете отримати, наприклад 720p, 1080р або 4K.
Важливим є і кут огляду камери, від цього буде залежати здатність відеокамери захопити потрібну ділянку об'єкта або отримати огляд всієї території без деталізації окремої ділянки.

Якими бувають комплекти для відеоспостереження?

На даний момент існує два основних види систем спостереження аналогова HD та IP.

HD відеокомплект — комплект, передача даних в якому між камерою і реєстратором здійснюється по коаксіальному кабелю. Цей варіант по суті теж є цифровим, так як інформація, отримана по аналогових лініях, оцифровується і зберігатися на жорсткому диску реєстратора. Цей відеостандарт має спільне з застарілим аналогом CVBS — тільки лінію передачі і те, що камера і реєстратори мають сумісність із застарілим стандартом CVBS. В іншому — це абсолютно інший рівень якості та можливостей.

Які переваги HD відеокомплектів?

 • Висока роздільна здатність, що не поступається IP пристроям;
 • Ціна, значно нижча, ніж в IP комплектах;
 • Відсутність затримок при передачі даних, так як відео йде суцільним потоком без стиснення / розпакування.

У чому ж тоді перевага IP відеокомплекта?

Основною перевагою IP обладнання є можливість побудови розподіленої системи відеоспостереження, де кожен елемент може перебувати в різних частинах міста або навіть в інших країнах, може мати доступ ззовні, незалежно від інших елементів системи.

Використовуючи IP відеореєстратори, можна побудувати захищену від крадіжки відеоданих систему. Так як архів може перебувати зовсім в іншому місці, а не в тому, де сталося проникнення зловмисників і за яким спостерігала IP відеокамера.

Додаткові особливості комплектів відеоспостереження

Для використання набору в нічний час або в умовах відсутності освітлення варто звернути увагу на ІЧ-підсвічування. Наявність ІЧ-підсвічування дозволить отримати зображення в умовах повної темряви, коли немає природного або штучного освітлення.

Комплекти можна класифікувати за місцем установки, в залежності від використовуваних відеокамер:

 • Комплект для вулиці — використовуються камери з вологозахищений корпусом, захистом від дощу, снігу, високих, низьких температур;
 • Внутрішній комплект відеоспостереження — для приміщень: складається з відеокамер, які не потребують спеціального захисту, мають купольний пластмасовий або металевий корпус.

Чому варто вибрати готовий комплект відеоспостереження?

 1. Повна сумісність обладнання. Фахівцями відеоспостереження підібрано обладнання, що забезпечує високу якість одержуваного зображення, без переплат за непотрібний функціонал або якість, яке буде втрачено (якщо, наприклад, камера з високою роздільною здатністю підключається до відеореєстратора, розрахованого на роботу з більш низькою роздільною здатністю або який має сумісність абсолютно з іншим стандартом).
 2. Економія коштів. Великий плюс, який відрізняє комплект відеоспостереження — ціна, яка сприяє набуттю комплекту обладнання за меншу вартість, в порівнянні з покупкою кожного пристрою окремо.
 3. Економія часу. Не треба вивчати каталоги в пошуках відповідних відеокамер або відеореєстратора, досить вибрати відповідну систему, де все вже враховано.

Як підключити комплект відеоспостереження?

Для установки досить закріпити камери відеоспостереження за допомогою викрутки і шурупів, прокласти кабель (входить в набір) до відеореєстратора, блоку живлення і підключити їх. Відкрити корпус реєстратора, встановити жорсткий диск. Система відеоспостереження готова до роботи.

Збираєтесь встановити відеосистему — найкраще буде купити готовий комплект. Не доведеться витрачати час на самостійний підбір сумісного обладнання. Досить натиснути на кнопку Купити і ми зробимо все за Вас.

Залишилися питання, на які не змогли знайти відповіді? Зверніться до консультантів, ми зберемо комплект що відповідає саме Вашій задачі!
Відтворення і копіювання інформації з сайту дозволяється лише з дозволу адміністрації сайту.

Вгору