Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

IP відеореєстратори 5Mpx

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Розвиток мережевих систем передбачає отримання чіткого зображення по кожному каналу передачі даних. Якщо роздільність аналогового HD відеоспостереження останнім часом в основному не перевищує 2-3 Mp, то мережеві пристрої підтримують роздільність 5 Mp, 8 Mp і навіть 12 Mp. IP відеореєстратори підтримують нові технології і ефективне кодування відео прогресивного стандарту H.265, який володіє широким потенціалом для розвитку систем спостереження промислового типу зі збільшенням пропускної спроможності, зростання результативності трансляції та тощо. Це сприяє форсуванню результативного пошуку на основі метаданих, отриманих внаслідок використання функцій інтелектуального виявлення руху і бізнес-аналітики відеоданих.

Програмне забезпечення, що встановлено попередньо, дає можливість досить просто налаштовувати і управляти реєстратором за допомогою швидкісного процесора Intel, AMD і інших компаній. Функції Ultra Defog, ROI, інтелектуальне виявлення руху і інші дозволяють виконувати більш досконале відеоспостереження. Застосування передового стандарту стиснення H.265 дозволяє отримувати чудове відео зі зменшенням на 40% смуги пропускання. Також у порівнянні зі стандартом стиснення H.264 відбувається зниження на 50% обсягу даних, що дозволить заощадити місце на диску або зменшити обсяг відеоматеріалів під час відтворення.

Щоб зменшити займане місце на вінчестері під час запису даних можна знизити частоту кадрів з 60 к/с до 25 к/с і роздільність до 720p. Крім цього виконувати запис за графіком або при виявленні руху. Контроль території в візуальному режимі можна здійснювати через HDMI роз'єм на великому моніторі або навіть вивести картинку на відеостіну, що дозволить окремо спостерігати за одночасною роботою 16 5-мегапіксельних камер, виділяти і наближати окремі сектори. Допоможе роботі оператора охорони інтелектуальний аналіз відео при розпізнаванні номерних знаків автомобілів та облич людей, аналітиці поведінки, підрахунку відвідувачів і інші можливості.

Для задоволення вимог споживачів при розвитку мережевих систем необхідно передбачити можливість їх розширення і швидке масштабування. Важливим аспектом будь-якого мережевого реєстратора є можливість взаємодії з системами контролю доступу та сигналізації, відеодомофонами та іншим обладнанням, що забезпечує безпеку. Важливою перевагою реєстратора буде ймовірність віддаленого підключення мережевих пристроїв, планшетів або смартфонів.

В нашому інтернет-магазині представлені: IP відеореєстратори HikvisionIP відеореєстратори 4K та ін.

Відтворення і копіювання інформації з сайту допускається лише з дозволу адміністрації сайту.

Вгору