Камери відеоспостереження для умов слабкого освітлення пройшли важкий шлях відколи були введені стандартні інфрачервоні світлодіоди як спосіб отримання більш якісних зображень у нічний час. Завдяки технологіям Dahua для слабкого освітлення, таким як Starlight та Night Color, тепер можна бачити повнокольорові зображення у темних умовах. З IP камерами відеоспостереження нового покоління Night Color 2.0 компанія Dahua робить ще один крок вперед у забезпеченні безпеки при слабкому освітленні завдяки ще більшій апертурі об'єктива для відеоспостереження; так що через неї може проходити більш ніж удвічі більше світла для підвищення повнокольорової видимості в сценах зі слабким освітленням.

1. Економія на пропускній спроможності та сховищі з інтелектуальним кодуванням

Камери відеоспостереження Night Color 2.0 оснащені новою функцією інтелектуального кодування для ще більшої економії трафіку та пам'яті. ШІ кодування наголошує на записі людей або транспортних засобів у відеосцені. Ця технологія, заснована на постійній швидкості передачі даних (CBR), динамічно виділяє підвищену швидкість передачі даних цільовим об'єктом при одночасному зниженні швидкості передачі даних, що виділяється фоновими об'єктами. Інтелектуальне кодування знижує швидкість передачі даних та вимоги до сховища на 25 % порівняно зі стандартом стиснення відео H.265, тому користувач може зберігати більше даних, не перезаписуючи їх у найкоротший термін. Наприклад, при запису відео для нової 8-мегапіксельної вуличної IP камери Night Color 2.0 зі швидкістю 30 кадрів за секунду, H.265 plus інтелектуальне кодування дає зберігати запис 253 дні з використанням жорсткого диска місткістю 4 ТБ порівняно зі 190 днями зі стандартним H. 265.

2. Забезпечення повнокольорових зображень 4K у темряві

Модель відеокамери Dahua N85EFN2 з апертурою f1.0 забезпечує яскраві кольори та деталізацію надвисокої чіткості в умовах поганого освітлення до 0,0005 люкс. У порівнянні зі стандартною 8-мегапіксельною камерою для слабкого освітлення зображення N85EFN2 на 42% яскравіше, а відношення сигнал/шум на 400% більше, що забезпечує чіткіше зображення. Камери Night Color 2.0 з роздільною здатністю 4K забезпечують чітку деталізацію без необхідності використання ІЧ-підсвічування, яке іноді може приховувати деталі від поверхонь.

3. Економія часу на установці завдяки моторизованому зум-об'єктиву та автофокусу

Купольна камера N45EYNZ та циліндрична камера N45EFNZ оснащені моторизованим варіофокальним об'єктивом (від 2,7 мм до 12 мм) з автофокусом, який підходить для різних областей застосування та скорочує час встановлення та трудовитрати. Завдяки можливості віддаленого введення відеокамер в експлуатацію можна заощадити час та гроші в порівнянні з необхідністю перекривати смуги руху за допомогою автовежі для внесення додаткових коригувань або фізично повертатися на місце, щоб піднятися та спуститися сходами. Фактично віддалене введення в експлуатацію допомагає звести до мінімуму використання ресурсів, особливо коли виїзд з певних причин може бути неможливим. З чіткими деталями зображення навіть після збільшення ці моделі однаково добре працюють як у ширококутних умовах на відкритому повітрі, так і у вузьких приміщеннях.

4. Пошук конкретних кольорів навіть у нічних кадрах

Мережеві камери Night Color 2.0 інтегруються з IP відеореєстратором Dahua серії 5-I/L для розширених можливостей пошуку. Одним із додатків може бути пошук автомобілів певного кольору на знімках, зроблених уночі.

5. Різна аналітика у різний час дня

Нова інтелектуальна функція AI Schedule дозволяє користувачам налаштовувати всілякі аналітичні операції для використання у різний час доби та встановлювати одну камеру відеоспостереження там, де раніше могли знадобитися дві. Наприклад, менеджер роздрібного магазину може налаштувати внутрішню камеру на виконання функцій підрахунку відвідувачів протягом дня, контролю місткості магазину та збору даних про роботу магазину. Вночі менеджер може активувати опцію захисту периметра, щоб захистити магазин від зловмисників.