Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Автоматика для воріт

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Ключовою ланкою в загородженні будь-якої території (чи це приватний сектор, чи промисловий об'єкт) є ворота. Ворота мають бути міцними, якісними і, звичайно ж, зручними в експлуатації.

Ворота автоматичного типу вважаються найбільш комфортними в процесі використання. І дійсно, розкрити автоматичні ворота можна взагалі без зусиль. Власнику автомобіля не потрібно навіть виходити з машини, необхідно лише натиснути одну-єдину кнопку на пульті. Тому автоматика для воріт – досить затребуваний продукт на ринку.

Якою буває автоматика для воріт?

Автоматику можна підібрати до будь-якого типу воріт – розпашних, відкотних, секційних, рулонних, підйомно-поворотних. Всі ці ворота можна зробити автоматичними та організувати контроль доступу.

Автоматика для розпашних воріт – це відносно простий в монтажі пристрій, власне так само, як і в управлінні. Обладнання складається з декількох елементів, таких як два електропроводи, блок, за допомогою якого здійснюється керування цими електропроводами, і аксесуари. До останніх належать лампа сигнальна, пульти ДУ, фотоелементи безпеки. Завдяки наявності механізму розблокування, ворота можна відкрити навіть в момент відсутності живлення.

Плануєте купити автоматику для воріт відкотного типу? Тоді будьте готовими до того, що такий тип обладнання відрізняється більш складним механізмом, ніж "попередник", про якого сказано вище. Рівень складності пристрою залежить від того, скільки важить стулка воріт. Наявність приводу для відкривання і закривання дозволяє контролювати плавність ходу воріт, розгін стулки і її гальмування.

Секційні ворота – це кілька секцій, скріплених петлями. Натискаючи кнопку на пульті, передається сигнал воротам, які відкриваються за рахунок підняття секцій однієї за іншою. Перевагою таких воріт є відмінна теплоізоляція, як і їх компактні розміри. Секційні ворота встановлюються на автомобільних мийках, складах, гаражах.

Ворота рулонного типу виглядають як безліч пластин, виготовлених з алюмінію, і відрізняються гнучкістью. Автоматика спрацьовує наступним чином. Алюмінієві елементи під час відкриття намотуються на вал, що знаходиться під спеціальним захистом. Зазвичай такі ворота монтують в гаражах, ТРЦ тощо

Підйомно-поворотні ворота включають в себе одну стулку. Коли відбувається відкриття, стулка "йде" вгору, замінюючи вертикальне положення горизонтальним. Виходить, що полотно переміщається під стелю. Таким чином, підйомно-поворотні ворота відрізняються особливою компактністю.

Потрібна допомога у виборі обладнання? Дізнатися ціни на автоматику для воріт, а також отримати консультацію можна в нашому Інтернет-магазині. Ми пропонуємо автоматику для воріт оптом і в роздріб.

Відтворення і копіювання інформації з сайту допускається лише з дозволу адміністрації сайту.

Вгору