Малий та середній бізнес — невід'ємна частина сучасної економіки. Але володіти та керувати таким бізнесом — непросте завдання. Це часто обмежений бюджет, людські ресурси та інфраструктура. Фактично, багато офісів знаходяться в окремих квартирах або кімнатах на певному поверсі централізованої офісної будівлі. Відсутність відповідної будівлі ускладнює традиційний контроль доступу. Оскільки ці підприємства мають обмежений бюджет, інвестування в дорогу інфраструктуру не варіант. Також не завжди є можливість найняти професійних охоронців, оскільки вони можуть запросити вагомі суми грошей.

Компанія ZKTeco тепер пропонує малому та середньому бізнесу рішення ZKBio CloudAccess — легку хмарну систему управління доступом, яку можна встановити без покупки дорогого ІТ-обладнання або найму спеціалізованого персоналу. Що робить це рішення ще більш привабливим, так це те, що деякі партнери ZKTeco можуть пропонувати керовані послуги безпеки разом із цим рішенням, щоб підприємствам малого та середнього бізнесу не доводилося стикатися з проблемами постійного моніторингу.

«Протягом багатьох років ми бачили, як малі та середні підприємства борються з різними аспектами управління своїм бізнесом», — розповів Ханкер Хе, менеджер з продукції ZKTeco. «Ми спроектували та створили рішення CloudAccess після ретельного вивчення їхніх операцій, розуміння їхніх проблем та розгляду різних варіантів, які ми могли б їм надати. Наша кінцева мета полягала в тому, щоб забезпечити малим та середнім підприємствам повний спокій, коли справа доходить до управління контролем доступу».

Багатофункціональність для оптимальної продуктивності

Декілька факторів роблять ZKBio CloudAccess привабливим варіантом для малого та середнього бізнесу. До них відносяться всебічний контроль, доступ з кількох пристроїв та покращене керування. Клієнти можуть отримати безпрецедентний контроль та зручність в керуванні своїми пристроями в різних приміщеннях з одного місця з будь-якого пристрою на власний розсуд.

Централізований доступ. З CloudAccess користувачі можуть увійти до системи безпеки та використовувати платформу через єдиний профіль з будь-якого віддаленого місця. Адміністратор має повний доступ і контроль всіх даних і може призначати ролі співробітникам і відповідно надавати права входу в систему. Це забезпечує комфорт та безпеку для клієнта без вагомих вкладень.

Доступ через смартфон. ZKBio CloudAccess пропонує мобільну програму, яка дозволяє клієнту отримувати доступ до всіх функцій з будь-якого місця за допомогою своїх мобільних пристроїв. Завдяки простому та зручному інтерфейсу програма дозволяє користувачам зручно керувати всіма функціями. Мобільний доступ забезпечує велику гнучкість для клієнтів малого та середнього бізнесу, яким часто не вистачає ресурсів і які не можуть постійно перебувати в одному місці.

Багатооб'єктний контроль. Рішення також дозволяє клієнтам отримати доступ до пристроїв у всіх офісах своєї компанії з єдиної платформи за допомогою унікального ідентифікатора входу. Платформа також дозволяє власникам бізнесу відстежувати всю інформацію, що стосується співробітників та управління рівнями доступу для всіх місць. Рішення дозволяє зберігати інформацію про місцезнаходження відповідно до типу адреси, типу об'єкта та зони, що робить його ще зручнішим.

Інтегроване керування пристроєм. Функція керування пристроями в CloudAccess дозволяє клієнтам безперешкодно працювати та керувати всіма інтегрованими пристроями, які використовуються для контролю доступу. Це може включати різні види обладнання для контролю доступу, від біометричних терміналів ОРЧ до зчитувачів безконтактних карт, біометричних контролерів і так далі. Ця функція дозволяє замовнику додавати кілька пристроїв, оновлювати програмне забезпечення, відстежувати місткість пристрою, стан введення/виводу, встановлювати граничні значення та інше.

Оптимізовані панелі адміністратора. У ZKBio CloudAccess суперадміністратор має повний контроль та доступ до всіх функцій, що надаються платформою. Адміністратор може реєструвати, додавати, видаляти або оновлювати будь-яку інформацію, що стосується співробітника. Їхні рівні доступу можна відстежувати через панель керування для кількох об'єктів. Це важлива функція для малих та середніх підприємств, оскільки у багатьох з них обмежений персонал, і власники можуть захотіти зберегти повний контроль, якщо щось піде не так.

Поєднання першокласного технологічного рішення із сервісом

Багато малих та середніх підприємств не хочуть наймати професійний персонал з управління безпекою через високі витрати та криву навчання, необхідні для налаштування складного програмного забезпечення для управління системою безпеки. Що ще важливіше, інциденти з безпечним доступом, такі як крадіжка, відбуваються здебільшого вночі та в неробочий час. На той час в більшості малих і середніх підприємств нікого немає на місці.

ZKTeco пропонує вирішення цих проблем, працюючи через деяких своїх партнерів, які є експертами в наданні послуг безпеки. Ці постачальники послуг працюють цілодобово, а це означає, що підприємствам малого та середнього бізнесу не потрібно турбуватися про будь-які порушення безпеки у будь-який час дня та ночі. Вони можуть відстежувати події входу та виходу із системи безпеки 24 години на добу, 7 днів на тиждень. У разі виникнення інциденту безпеки вони будуть надавати миттєві попередження, які допоможуть користувачам вжити необхідних дій.

Процес додавання постачальника послуг є простим. Клієнти можуть запросити постачальника послуг, ввести/відсканувати свій код та додати його до компанії. Постачальник послуг налаштує та відстежуватиме дозволи подій безпеки, гарантуючи, що клієнту не доведеться втручатися в операції з управління безпекою. Але замовник може перевірити діяльність постачальників послуг.

Унікальне інтегроване рішення для малого та середнього бізнесу

Програмне забезпечення ZKBio CloudAccess забезпечує уніфікований механізм безпечного входу в систему безпеки, щоб клієнти могли входити до хмарних систем керування доступом із браузера комп'ютера або мобільного пристрою. Рішення навіть дозволяє одночасно вводити кілька клієнтів без шкоди для функціональності та можливостей.

Коли користувач може керувати комплектами контролю доступу в будь-який час та в будь-якому місці та отримувати попередження про безпеку в режимі поточного часу, безперервний моніторинг стає безпроблемним. Це, у свою чергу, допоможе клієнтам краще захистити свої активи.

«Щоб ще більше допомогти малому та середньому бізнесу, ми постійно пропонуватимемо їм нові функції та додаткові послуги. За допомогою цієї системи ми також додамо функції відеоспостереження та забезпечимо зв'язок між подіями контролю доступу та відео-подіями, щоб замовник міг чітко бачити та розуміти конкретні ситуації», — зазначив Ханкер Хе.

Така інтегрована система безпеки, яку підтримують професійні постачальники послуг, безумовно допоможе власникам малого та середнього бізнесу мати спокій щодо захисту своїх активів. Тепер вони можуть бути впевнені, що їм не потрібно турбуватися ні про що, окрім розвитку бізнесу. За нинішнього глобального економічного сценарію це саме те, чого хотіла б кожна компанія.

Читайте інші цікаві новини про системи безпеки:

Компаніям не вдається запровадити надійну стратегію хмарної безпеки

У 2021 році виробники систем відеоспостереження виросли, попри нестачу робочої сили