Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Турнікети

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Турнікети

Система управління та контролю доступу без турнікета не є повною. Яку ж функцію виконують дані прилади, і на що варто звернути увагу при виборі даного пристрою?

Що таке турнікет?

З турнікетами кожен з нас часто зустрічається в повсякденному житті. Перше, про що думаєш, коли чуєш «турнікет» - це про громадський транспорт. Однак, варто зауважити, що турнікети широко застосовуються в системі охорони та безпеки багатьох об'єктів. Турнікет - спеціальний пристрій, завдання якого полягає в прегородженні проходу до проведення перевірки або ідентифікації.

Які види турнікетів бувають?

У своїй основній масі турнікети можна умовно розділити на 2 групи. Одні з них знаходяться в положенні «Відчинено» постійно, однак при спробі незаконного проникнення - блокуються. Другі, навпаки, постійно перешкоджають проходу, до того моменту, поки не буде ідентифікована особистість, і відвідувач отримає право проходу.

Деякі види турнікетів додатково оснащені датчиками. Такі датчики подають сигнал про те, що людина наближається до турнікету, або здійснює прохід через нього. Ці датчики необхідні для того, щоб сигналізувати про спроби несанкціонованого доступу через турнікет, або ж, в деяких моделях, для запобігання можливості проходу через турнікет кількох людей, тоді як доступ був наданий одному з них.

На сайті нашого інтернет-магазину представлені турнікети різних видів:

• напівростові;

• хвіртки;

• роторні.

Такі пристрої нічим не поступаються один одному за функціональністю, проте мають різний зовнішній вигляд і особливості установки.

Також турнікети поділяються на типи, за ознакою підтримуваних функцій:

• вхід;

• вихід;

• антипаніка.

Якщо з функціями вхід і вихід все зрозуміло, то про таку функції, як антипаніка, варто сказати окремо. У турнікетах, які мають функцію антипаніка, існує можливість повного зняття, або фіксації в опущеному положенні, планки пропуску. Таким чином, при виникненні екстреної ситуації, такий турнікет буде безперешкодно пропускати потік людей, що дозволить уникнути тисняви ​​або товкучки.

Додатково варто звернути увагу на те, що турнікети поділяються на два типи, відповідно до місця установки:

• для внутрішньої установки;

• для вуличної установки.

Абсолютно природним є той факт, що турнікети, які призначені для вуличної установки, мають ряд підвищених характеристик. Такі пристрої мають підвищений рівень захисту корпусу, що відрізняє їх від деяких пристроїв для внутрішнього використання.

В інтернет-магазині Worldvision Ви можете придбати різні типи турнікетів оптом і в роздріб. Для оформлення замовлення зв'яжіться з нашими консультантами.

Відтворення і копіювання інформації з сайту допускається лише з дозволу адміністрації сайту.

Вгору