Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Відеореєстратори 8 канальні

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

8 канальний аналоговий відеореєстратор найчастіше застосовується при організації середнього рівня системи відеоспостереження. Це можуть бути великі офіси, магазини або невеликі торгові центри, банківські відділення, промислові склади та інші подібні об'єкти. Типова комплектація пристрою: відеореєстратор, блок живлення, мишка, пульт управління, диск зі спеціалізованим ПО, кабель комутації.

Відеореєстратор на 8 каналів зазвичай оснащений 8 входами відео c BNC роз'ємами, до яких виконується під'єднання відеокамер, 1 - 8 входами аудіо для включення мікрофонів і 1-2 виходами аудіо для включення навушників або динаміка. Також відеореєстратор, як правило, обладнується кількома USB портами для підключення пристроїв керування або зовнішньої пам'яті і мережевим роз'ємом RJ-45. Може бути передбачено оснащення тривожними входами для зовнішніх детекторів і виходами для виконавчого обладнання. Управління більшістю моделей відеореєстраторів виконується через елементи на передній панелі.

Підключення телевізора або монітора до реєстратора виконується через TV, HDMI і VGA виходи. Збереження інформації здійснюється на 1, 2 або більше HDD жорсткі диски через SATA роз'єми. Обсяг пам'яті вінчестера для сучасних 8-ми канальних відеореєстраторів може бути 6 Gb і вище. Вінчестери як правило не надаються в комплектації реєстратора, а тому купуються окремо.

Для організації системи відеоспостереження з відеореєстратором на 8 каналів використовуються від однієї до восьми відеокамер простого аналогового формату або HD аналогових форматів: HD-TVI, AHD і HD-CVI, а також 4 камери IP формату. Це можуть бути камери вуличного або внутрішнього спостереження, купольного або циліндричного вигляду, міні відеокамери і інші типи камер аналогового та IP формату.

Підключення реєстратора до відеокамер реалізовується за допомогою коаксіального кабелю або кабелю UTP «кручена пара». За допомогою кабелю, застосувавши технологію PoC, можливо подати на відеокамеру електроживлення, при якій не знадобиться прокладка зайвих дротів. Камера також повинна підтримувати технологію PoC. Коаксіальний кабель дозволяє звільнитися від утворюваних наведень від іншого обладнання, збережене реєстратором зображення буде значної якості. Для функціонування системи через UTP-кабель обов'язкове застосування прийомо-передавачів.

Відтворюване на приєднаному моніторі відео, може виводитися з однієї або відразу з восьми камер, що дозволяє стежити одночасно за всіма об'єктами, що охороняються. Сучасні відеореєстратори за допомогою програмного забезпечення зможуть цілком управлятися на віддаленні через інтернет з можливістю передачі записаних даних по мережі.

Також в нашому інтернет-магазині є: Гібридні відеореєстраториВідеореєстратори 16 канальні та ін.

Відтворення і копіювання інформації з сайту допускається лише з дозволу адміністрації сайту.

Вгору