Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Кронштейни і кожухи

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

В даному розділі нашого магазину представлені допоміжні пристрої для систем відеоспостереження.

На сьогоднішній день на ринку відеообладнання представлено безліч різних пристроїв, які мають різне призначення і можуть мати різний набір виконуваних функцій в різних приміщеннях і т. п. Кожухи і кронштейни є важливою і невід'ємною частиною в системах відеоспостереження, як і ІЧ підсвічування. Так як камери можуть не мати в своєму комплекті елементів для монтажу, а передбачаються тільки опціонально заводом виробником, то такі аксесуари зазвичай продаються окремо для пристроїв.

Кронштейни та кожухи покликані надійно закріпити і захистити пристрій, що монтується, тому при виборі таких нехитрих пристроїв, слід переконатися, чи надається виробником даних пристроїв офіційна гарантія, тому як від таких, як здавалося б, незначних елементів залежить довговічність вашого відеообладнання. Кронштейни бувають різної довжини, товщини і можуть складатися з різних матеріалів, наприклад з пластика або металу, і піддаватися різному навантаженню, головним завданням яких є надійне закріплення устаткування на горизонтальних і вертикальних площинах. Також вони можуть бути різні за типами своїх кріплень, які дають можливість закріплювати їх на площинах різного типу, від таких характеристик також залежить і ціна пристосувань.

Також варто відзначити, що в дану категорію аксесуарів входять також і кожухи з підвісним кріпленням для відеокамер, які можуть мати різний за типом захист, деякі з них можуть мати корпус з рівнем захисту IP66, що означає повну захищеність від вологи і пилу. Антивандальний корпус, який важко піддається фізичному втручанню ззовні, використовується коли потрібно організувати відеоспостереження в агресивному середовищі або складних умовах роботи.

Блоки живлення, які призначені для швидкісних відеокамер типу TC-D2627H-TWI і TC-D3622H-EWI, встановлюються безпосередньо під сам кронштейн пристрою. Також в даному розділі ви можете знайти пристрої і нагрівальні елементи, які встановлюються як допоміжні пристрої для відеокамер з метою розширення температурних меж пристрою, що обслуговується. Все перераховане вище є основними можливостями кронштейнів, кожухів і нагрівальних елементів, на які варто звертати увагу. Якщо у вас з'являться додаткові питання, потрібні також сплітери і конвертери - звертайтеся за консультацією до наших менеджерів.

Відтворення і копіювання інформації з сайту допускається лише з дозволу адміністрації сайту.

Вгору