Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

ППК Лунь

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Лунь - це обладнання для охоронних і пожежних систем, яке користується особливим попитом на вітчизняних ринках безпеки. Одним їх розробників ППК Лунь стало харківське охоронне агентство.

ППК Лунь

Прилад приймально-контрольний Лунь - це пристрій, призначенням якого є управління і контроль за сповіщувачами і іншими складовими систем охоронної та пожежної безпеки. На сайті нашого інтернет-магазину представлені як ППК Лунь охоронного, так і ППК Лунь пожежного призначення, а також моделі в яких поєднані обидві функції.

Переваги приладів приймально-контрольних Лунь

Для того, щоб бути впевненим у виборі, варто ознайомитися з перевагами приймально-контрольних приладів Лунь:

• гнучка цінова політика на різні типи приймально-контрольних приладів - все залежить від того, яким набором функцій буде володіти обраний Вами ППК Лунь;

• широкий модельний ряд, що дозволяє користувачеві доповнювати ППК Лунь різними пристроями - виносні клавіатури, зчитувачі та ін .;

• можливість підключення ППК Лунь до централізованих охоронним пультів.

Що варто врахувати при виборі приладів приймально-контрольних Лунь?

Перш за все варто вирішити, для яких цілей буде використаний прилад, адже в модельному ряду ППК Лунь присутні:

• охоронні прилади приймально-контрольні, які будуть ефективно взаємодіяти з охоронними датчиками різного роду, а також приймати і обробляти отриману від них інформацію;

• пожежні приймально-контрольні прилади, які здійснюють прийом і обробку сигналів від різних пожежних датчиків, а також керують системами світлового / звукового оповіщення;

• охоронно-пожежні прилади приймально-контрольні (ППК) - є симбіозом двох попередніх видів, і здатні до взаємодії як з охоронними, так і з протипожежними пристроями.

Далі потрібно вирішити, якого роду систему потрібно створити на об'єкті:

• виключно внутрішнього оповіщення;

• підключену до централізованого охоронному пульту - в такому випадку при виникненні тривожної ситуації прилад приймально-контрольний буде відправляти сигнал на цей пульт.

Якщо ж Ви хочете, щоб прилад приймально-контрольний Лунь, при настанні тривожної ситуації, направляв повідомлення на мобільний телефон, то потрібно вибирати модель, з можливістю установки в неї SIM-карти.

Інтернет-магазин Worldvision пропонує широкий асортимент приладів приймально-контрольних Лунь, які Ви можете придбати як оптом, так і в роздріб.

Для оформлення замовлення на прилады приймально-контрольні Лунь, пульти централізованого спостереження, Охоронні ППК, Пожежні ППК, ППКО Оріон, ППКП Тірас - зв'яжіться, будь ласка, з нашими консультантами.

Відтворення і копіювання інформації з сайту допускається лише з дозволу адміністрації сайту.

Вгору