Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Комплекти контролера зі зчитувачем

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Комплекти контролера зі зчитувачем - надійність і зручність використання

Охорона як приватного будинку, так і підприємства першочергово потребує обмеження входу на об'єкт. Забезпечити це можна огорожею периметра і обладнанням точок проходу замикаючими технічними пристосуваннями і пристроями, здатними авторизувати відвідувача і надати йому доступ. Базовими і необхідними елементи для системи контролю та управління доступу (СКУД) на будь-якому об'єкті є контролер зі зчитувачем.

Контролер керує роботою інших підключених пристроїв. Обробляючи інформацію, що надійшла, він приймає рішення: дозволити / заборонити доступ, передати сигнал тривоги і т.д.

Зчитувач - це пристрій, за допомогою якого розпізнається ідентифікатор (карта, брелок, відбиток пальця та інше).

Які бувають контролери зі зчитувачем?

Асортимент таких пристроїв дуже широкий, але головна їх відмінність - це тип: мережевий або автономний.

Автономний контролер встановлюють на об'єкті, де необхідно облаштувати одну-дві точки доступу. Він може бути поєднаний з будь-яким виконавчим пристроєм (наприклад, електрозамком).

Мережеві контролери поєднуються в цілу систему, яка здатна обслуговувати великий об'єкт і контролювати багато точок доступу.

Устаткування СКУД в залежності від місця установки може бути внутрішнім або вуличним, яке має вологозахищений корпус і призначене для роботи при екстремальних температурах.

Контролери в СКУД можуть бути різних видів:

  • радіоконтролери
  • біометричні
  • безконтактних карт
  • для Touch Memory
  • кодові клавіатури
  • термінали обліку робочого часу (ОРЧ).

У комплектах представлених на нашому сайті є різноманітні варіанти поєднань даного обладнання:

  • контролер + окремо зчитувач
  • контролер, об'єднаний в одному корпусі зі зчитувачем
  • контролер з вбудованими декількома зчитувачами.

Види комплектів контролера зі зчитувачем

Завдяки простоті і зручності установки, найбільш затребувані термінали у вигляді моноблоків - пристроїв, де зчитувач вже вбудований в контролер. Це дозволяє уникнути помилок в підключенні і гарантує повну сумісність, тривалість і зручність експлуатації. Такі блоки ідеально підходять для установки всередині приміщень і призначені для обмеження доступу стороннім і обліку робочого часу персоналу. Їх легко встановлювати, мають компактний корпус. Якщо завдання стоїть у використанні контролера і підключеного до нього замку в якості основного замикаючого механізму, то варто купувати зчитувач окремо від контролера, щоб елементи контролера були поза досяжністю для вандалів.

Кодові клавіатури

Контролер-кодова клавіатура - пристрій, який управляє доступом через точку проходу, зчитуючи цифровий пароль введений на клавіатурі.

Є моделі клавіатур з додатковими біометричними, безконтактними і контактними зчитувачами, що дає можливість застосовувати різні види аутентифікації.

Біометричні

Біометричний контролер працює в парі з біометричним зчитувачем. У ньому зберігається архів відсканованих ідентифікаторів: наприклад, відбитків пальців, візерунків райдужної оболонки або сітківки очей, голосові мітки, шаблони облич та інше.

Існують також гібриди, здатні працювати не тільки з біометрією, а й додатково приймати безконтактні ключі доступу або кодові комбінації.

Термінали ОРЧ

Біометричні термінали ОРЧ контролюють відвідуваність і ведуть її облік. Такий контролер зі зчитувачем здатний фіксувати час приходу і відходу кожного конкретного користувача. Часто такі пристрої забезпечені біометричними зчитувачами, призначеними для зчитування відбитків пальців, розпізнавання облич або райдужної оболонки.

Деякі з терміналів оснащені також дисплеєм, динаміком, підсвічуванням, камерою або додатковим зчитувачем іншого типу (кодовою клавіатурою, зчитувачем карт і т.д.).

В інтернет-магазині Worldvision можна придбати комплект контролера зі зчитувачем і додаткове обладнання різних торгових марок: ZKTeco, Hikvision, Seven, Dahua, Atis, Trinix та інших. Всі товари мають офіційну гарантію і технічну підтримку. Зв'яжіться з нашими консультантами, і вони допоможуть Вам у виборі та оброблять Ваше замовлення в найкоротші терміни. Приємних покупок та будьте в безпеці!

Відтворення і копіювання інформації з сайту можливе лише з дозволу адміністрації ресурсу

Вгору