Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

IP відеореєстратори 4K

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Найважливішою перевагою мережевих реєстраторiв (NVR) професійного рівня виражається в простоті монтажу і застосуванні завдяки попередньо встановленому програмному забезпеченню і можливої ​​функції plug-and-play для підтримки працездатності Ultra High Definition (UHD) 4K камер. Новітні IP відеореєстратори підтримують 4K технології і високоефективну систему кодування відео перспективного стандарту H.265+, який має великий потенціал для промислових систем спостереження в збільшенні пропускної здатності, зростання результативності трансляції та тощо. Це сприяє прискоренню ефективного пошуку на основі метаданих, отриманих внаслідок застосування функцій інтелектуального виявлення руху і бізнес-аналітики відеоданих.

Застосування нового стандарту стиснення H.265 передових компаній Dahua Technology і Hikvision дозволяє використовувати мережеву відеокамеру спостереження з роздільною здатністю 8 Mp і навіть 12 Mp, що дозволить отримувати чудове відео зі зменшенням на 40% смуги пропускання. При цьому збереження даних по кожному каналу може досягати роздільної здатності 1080p і швидкості 60 к/с, а відтворення - 4K, що в 4 рази збільшує деталізацію зображення в порівнянні з 2 Mp відео. Це дозволить зменшити число відеокамер на території, що охороняється великого майданчику, майже в два рази, що за вартістю приблизно дорівнює всім 2-мегапіксельним камерам. Також у порівнянні зі стандартом стиснення H.264 відбувається зниження на 50% обсягу даних, що дозволить заощадити місце на диску або зменшення обсягу відеоматеріалів під час відтворення.

У зв'язку з виникненням все нових різних потреб ринку і споживачів, системи повинні досить просто масштабуватися і розширюватися. Крім цього мережеві реєстратори повинні взаємодіяти з системами контролю доступу та сигналізації, відеодомофонами та іншим обладнанням, що забезпечує безпеку. Істотним плюсом реєстратора стане можливість віддаленого підключення мережевих пристроїв, планшетів або смартфонів.

З вищесказаного випливає, що використання 4K відеореєстраторів разом з 4K камерами буде актуальними досить тривалий час.

В нашому інтернет-магазині представлені: IP відеореєстратори DahuaIP відеореєстратори Full HD та ін.

Відтворення і копіювання інформації з сайту допускається лише з дозволу адміністрації сайту.

Вгору