Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Біометричні замки

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Для створення результативної системи контролю доступу все частіше використовуються біометричні замки. Це сучасна можливість обмежити відвідування об'єкта, яка користується популярністю у всьому світі.

Що таке біометричні замки?

Це запірний механізм, що дозволяє ідентифікувати людину і надати йому доступ, аналізуючи його біометричні параметри. Відбитки пальців, малюнок райдужної оболонки, форма обличчя і навіть волосся – всі ці дані індивідуальні у кожної людини. Аутентіфіціруя персону, біометричний замок підтверджує або спростовує її право доступу.

Де використовуються біометричні замки?

Біометричні замки підходять для офісних центрів, лабораторій, державних установ, секретних об'єктів, квартир та приватних додому.

Якими бувають біометричні замки?

Біометричні замки діляться залежно від інтерфейсу: кодові, безконтактні і біометричні. Як правило, такі пристрої працюють від батарейок АА і не залежать від електромережі.

У чому перевага біометричних замків?

• Точність. Не існує людей з двома однаковими відбитками пальців або інших параметрів, тому «переплутати» або помилитися такий механізм не може.

• Можливості для користувачів. У пам'яті біометричного замку можна зберегти дані декількох людей (цифра варіюється в залежності від функціональності конкретного пристрою), які зможуть отримати доступ до об'єкта. Крім того, як правило, в пам'ять механізму можна записати дані кількох пальців однієї людини – на випадок, якщо він поранить палець, зможе отримати доступ, використовуючи інший.

• Захист від злому. Засувку оснащено спеціальною захисною функцією, а сталевий ригель додатково захищений від перепилювання.

• Вільний прохід. Більшість біометричних механізмів оснащені функцією «вільний вхід», використовуючи яку можна розблокувати двері, зробити доступ можливим для всіх.

• Надійність. Ймовірність виходу з ладу біометричного замку практично близька до нуля. Але якщо мова йде про дуже цінний або секретний об'єкт, фахівці радять встановити додатково кодовий або класичний замок.

• Ціна біометричного замку. Ціни варіюються, що дозволяє підібрати як бюджетну модель, так і пристрій преміум-класу.

На що треба звернути увагу?

Бажаючи купити біометричний замок потрібно визначитися з завданнями, які на нього покладають. Від того, де саме і для яких цілей буде використовуватися пристрій, залежить безліч показників, в тому числі, і ціна. Не варто переплачувати за функції, якими ніхто не буде користуватися або, навпаки, в майбутньому оснащувати замок можливостями, які в ньому не передбачені. Краще продумати все заздалегідь.

Якщо у вас виникли труднощі з підбором пристрою, ви хочете придбати біометричний замок оптом і в роздріб, телефонуйте за номером телефону, що вказаний на сайті. Наші фахівці допоможуть вам, відповівши на питання і надавши вичерпні консультації.

Вгору