Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Сигналізація

Сигналізація — сучасна, функціональна і надійна система, яка допоможе захистити від грабежу вашу квартиру, дачу, магазин, офіс, склад і т. д. Охоронна сигналізація стоїть на сторожі вашого майна та інформації, контролюючи обстановку на заданій території і всередині приміщення. Згідно зі статистикою, купити сигналізацію і встановити її на об'єкті в кілька разів ефективніше, ніж сподіватися на охоронця, сторожового пса або решітки на вікнах.

Що входить в систему сигналізації

Принцип роботи типової системи охоронної сигналізації дуже простий. Вона складається з датчиків, контрольної панелі та сигнальних пристроїв. Датчики стежать за обстановкою на території, що охороняється, і в разі тривожних змін надсилають сигнал на централь (контрольну панель), яка виконує заздалегідь запрограмовану дію: включає сирену, оповіщає про вторгнення господаря.

Залежно від принципу роботи охоронна сигналізація може бути:

 • пультовою;
 • автономною;

Коли датчики пультової системи виявляють підозрілу активність, в службу охорони надсилається повідомлення. Після чого відбувається перевірка об'єкта.

Щоб відлякати злочинця, автономна сигналізація подає потужний звуковий або світло-звуковий сигнал. Переваги цієї системи:

 • економічна вигода — вам не потрібно оплачувати роботу охоронної служби;
 • можливість установки на об'єкті, де відсутній телефонний чи GSM-зв'язок.

GSM сигналізація — сучасний і популярний вид охоронної системи. Вона проста в установці, надійна, ефективна і максимально зручна: вам на мобільний телефон відразу прийде sms або голосове повідомлення про підозрілу подію. Ціна на сигналізацію формату GSM коливається в широкому діапазоні і залежить від її функціональних можливостей. У нашому інтернет-магазині ви обов'язково підберете варіант, який ідеально впишеться в ваш бюджет і максимально відповідатиме вимогам.

Прилади приймально-контрольні (ППК) — один з головних елементів сигналізації, без якого неможлива повноцінна робота охоронної системи. Пристрій приймає сигнали від датчиків, а після здійснює визначену дію. Це — головний вузол між датчиками і сигнальними пристроями. Залежно від застосування ППК може бути охоронним і пожежним.

Відповідно і датчики, які подають сигнал на приймально-контрольний прилад, бувають:

 1. Охоронні (блискавично реагують на рух, розбиття скла, відкриття, вібрацію, нахил, затоплення, наявність присипляючого газу, зміну температури, а також комбіновані датчики, які виконують кілька функцій);
 2. Пожежні (датчики диму, витоку газу, теплові пожежні).

Наш інтернет-магазин пропонує вам широкий вибір сирен для системи сигналізації. Сирени можуть сповіщати тривогу за допомогою тільки звукового сигналу, або за допомогою світла і звуку.

Пронизливий звук і світлові ефекти сигнального пристрою мають на зловмисника сильний психологічний вплив, обертаючи на панічний стан, а також привертають увагу оточуючих. У разі виникнення небезпечної для здоров'я і життя ситуації, сирени виконують інформативну функцію, повідомляючи, наприклад, про пожежу.

Щоб привернути увагу, передати оточуючим важливе мовне повідомлення, встановлюйте систему оповіщення. Worldvision пропонує вам такі типи пристроїв:

 • виносні мікрофонні консолі;
 • гучномовці.

У нашому інтернет-магазині продається сигналізація оптом і в роздріб, а також аксесуари для охоронних систем. Серед нашого асортименту аксесуарів ви можете підібрати радіобрелок, кабель для підключення, клавіатуру для управління і програмування, зчитувач, контролер, індикаторну панель для віддаленого візуального спостереження та інші пристрої.

Які нюанси слід враховувати при виборі сигналізації

Для того щоб система сигналізації працювала ефективно і виправдовувала витрачені на неї кошти, необхідно підійти до її вибору відповідально. Наші фахівці рекомендують враховувати такі моменти:

 • при виборі приймально-контрольного приладу необхідно виходити з варіанта його використання, оскільки не всі пристрої однаково добре працюють і як пультові і як автономні. Якщо вам потрібна пультова охорона то треба узгодити сумісність пристрою з вашої охоронною фірмою.
 • підбирайте кількість і типи датчиків залежно від вимог, об’єкту що охороняється;
 • визначтеся з типом оповіщення, Вам необхідна тиха тривога або ви хочете використовувати сирену (досить звуку або ж знадобиться і світловий ефект);
 • вирішите, чи знадобиться використовувати систему гучного оповіщення на випадок екстреної ситуації, або без неї можна обійтися; 
 • датчики внутрішні або вуличні (так наприклад внутрішні ик датчики на вулиці будуть давати багато хибних спрацювань і вийдуть з ладу при поганій погоді);
 • тип підключення датчиків і елементів сигналізації (дротового або бездротового);
 • кількість охоронних зон;
 • робота з мобільними додатками.

Підбирайте оптимальні для себе пристрої охоронної сигналізації самостійно, або звертайтеся за допомогою до наших фахівців: вони з радістю допоможуть вибрати і оформити покупку!

Відтворення і копіювання інформації з сайту допускається лише з дозволу адміністрації сайту.

Вгору