Відповідно до недавніх досліджень про стан ринку цифрової трансформації, включаючи такі технології, як хмарні обчислення, великі дані, відеоаналітика, мобільність/соціальні мережі, кібербезпека, штучний інтелект та Інтернет речей; прогнозується, що розмір цього сектора зросте з 521,5 млрд доларів у 2021 році до 1247,5 млрд доларів до 2026 року — за вражаючого середньорічного темпу зростання 19,1% протягом прогнозованого періоду.

Дослідники з Marketsandmarkets припускають, що різні фактори, такі як збільшення витрат підприємств на маркетингову та рекламну діяльність, змінний ландшафт клієнтської інформації для управління ринком, та поширення інтелектуальних систем безпеки, як очікується, будуть стимулювати впровадження технологій та послуг цифрової трансформації.

Цифрова трансформація — це результат змін, що відбуваються із застосуванням цифрових технологій. Використання цифрової трансформації у бізнесі та організаційній діяльності, процесах, компетенціях та бізнес-моделях дозволяє використовувати зміни та можливості поєднання цифрових технологій та їх вплив на суспільство. Цифрова трансформація допомагає підприємствам покращити якість обслуговування клієнтів, оптимізувати персонал, покращити операційну діяльність та перетворити продукти та послуги організації. Розвиток цифрових технологій, таких як хмарні обчислення, великі дані та відеоаналітика, мобільність / соціальні мережі, блокчейн, штучний інтелект (ШІ), Інтернет речей (IoT), робототехніка та кібербезпека — створило потребу в цифровізації кількох галузей. Ці технології використовуються підприємствами для покращення або додавання додаткових функцій до своїх традиційних бізнес-процесів, а також для покращення відносин із клієнтами.

Найбільша частка припадає на хмарні обчислення

Хмарні обчислення пропонують підприємствам кілька переваг, такі як оплата по мірі використання, швидший висновок на ринок та еластична інфраструктура відеоспостереження, контролю доступу і не лише за запитом. Хмарні обчислення допомагають підприємствам використовувати віддалені сервери, розміщені в Інтернеті, для зберігання, керування та обробки критично важливих даних. Зростання обсягу генерації даних на веб-сайтах та мобільних додатках, зростаюча увага до надання орієнтованих на клієнта додатків для підвищення їх задоволеності, а також зростаюча потреба в контролі та скороченні капітальних витрат та операційних витрат вважаються одними з факторів, що сприяють зростанню технологій, які розвиваються. Основні фактори, такі як безпека даних, швидше відновлення після збоїв і дотримання нормативних вимог, стимулюють зростання послуг хмарних обчислень. Необхідність зниження ризиків, досягнення масштабованості та гнучкості для переміщення та зберігання даних, зменшення складності зберігання та інфраструктури, а також підвищення ефективності бізнесу веде до зростання ринку хмарних обчислень.

Банківські, фінансові послуги та страхування — найсильніша вертикаль

У звіті ринок цифрової трансформації по вертикалі поділений на такі категорії: банківська справа, фінансові послуги та страхування, роздрібна торгівля та електронна комерція, ЗМІ та розваги, ІТ та телекомунікації, охорона здоров'я та біологічні науки, уряд та оборона, виробництво та освіта. Очікується, що фінансова вертикаль матиме найбільший розмір ринку протягом прогнозованого періоду, що аналітики пояснюють зростанням використання мобільних пристроїв для контролю доступу в банківській справі.

Географічна цитадель Азіатсько-Тихоокеанського регіону

Географічно у звіті світ ділиться на такі основні регіони: Північна Америка, Європа, Азіатсько-Тихоокеанський регіон та Латинська Америка; і очікується, що саме Азіатсько-Тихоокеанський регіон зростатиме найшвидшими темпами за досліджуваний період. На думку дослідників, регіон процвітатиме, оскільки він переживає масу нових підприємницьких установок, які прагнуть залучення нових клієнтів та завоювання довіри клієнтів за рахунок використання нових парадигм розширеного програмного забезпечення та аналітики, щоб мати конкурентну перевагу над усталеними гравцями. Китай, Японія та Індія продемонстрували вражаючі можливості зростання ринку цифрової трансформації.

Основні постачальники на світовому ринку цифрової трансформації включені до звіту: Microsoft, Google, Broadcom, Equinix, Dell, Tibco та Marlabs.
 

Читайте інші цікаві новини про системи безпеки:

Siemens набирає обертів у сфері розумних будівель із придбанням нового програмного забезпечення

Hikvision представляє комплексну пропозицію камер 4K UHD з технологіями ColorVu та AcuSense