Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Аудіодомофони

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Аудіодомофон – це пристрій для дистанційого зв’язку з відвідувачами. Він складається з внутрішнього та зовнішнього блоку. Внутрішній блок, аудіотрубка, це – мікрофон, динамік і кнопка відкриття дверей. Зовні «квартирна» частина аудіодомофону подібна до телефонної слухавки. На панелі виклику, зовнішньому блоці, розташовується мікрофон, динамік і кнопка виклику. Блоки поєднуються між собою радіо- або дротовим каналом. Панель виклику розміщується на стіні будинку на відстані близько півтора метри від землі.

Основна функція аудіодомофону – сповіщення. Крім того, через аудіодомофон можна коротко обмінятися інформацією з гостем, дізнатися мету його приходу. Аудіодомофон дозволяє керувати електронним замком: дистанційно відчинити двері або заборонити вхід. Ще одна важлива його функція – охоронна. Увійти до приміщення може тільки людина, у якої є спеціальний електронний ключ.

Багатофункціональність аудіодомофонів дозволяє встановлювати ці пристрої у під’їздах, окремих квартирах, офісах, приватних будинках, готелях чи інших об’єктах. Залежно від типу приміщення, аудіодомофонна система може бути індивідуальною або багатоквартирною.

Індивідуальний домофон встановлюється для єдиного абонента, тобто відбувається пряма адресація дзвінка. Це – ідеальний варіант для приватного сектора, офісу. Після прийняття виклику відбувається з’єднання господаря приміщення з відвідувачем. Зв’язок – двосторонній і необмежений у часі.

Якщо йдеться про встановлення аудіодомофону в багатоквартирному будинку, обирають інший варіант –багатоквартирний. Така система захисту утворюється зв’язком одного зовнішнього блоку з усіма внутрішніми. Якщо панель індивідуального домофону містить не більше чотирьох кнопок, то багатоквартирного – до двадцяти. Якщо кількість приміщень більша, ніж двадцять, номер квартири набирається власноруч. На внутрішньому блоці розміщено кнопку, яка відчиняє двері. Трубка служить для здійснення зв’язку з відвідувачами. На відміну від індивідуального домофону, в багатоквартирному обмежено час спілкування – вона становить15 – 30 секунд.

Не дивлячись на тип аудіодомофону, його невисока ціна дозволяє убезпечити себе та своє майно незалежно від статків. Тривала історія розвитку аудіодомофонної охоронної системи засвідчує постійну роботу над модернізацією приладу та удосконалення системи в цілому. Тому застосування аудіодомофону є ефективним і простим одночасно.

Однак існує ряд особливостей аудіодомофонних систем, на які варто звернути увагу, перш ніж встановлювати такий засіб безпеки.

По-перше, необхідно правильно визначитися з типом аудіодомофону – індивідуальний чи багатоквартирний (вони мають свою специфіку використання та зношування).

По-друге, подбайте про захист зовнішнього блоку – від пошкоджень та спроб злому. Обираючи матеріал виготовлення, зважте, що панель виклику може бути виготовлена з пластику або металу. Металева, звичайно, коштує дорожче, але забезпечує приміщення більш надійним захистом.

По-третє, зважте, що навантаження на замки, особливо в багатоквартирних будинках, дуже високе. Складні механічні деталі піддаються зносу. Практика показує, що чим простіша конструкція таких замків, тим довше і надійніше вони будуть слугувати вашій безпеці.

Вгору