Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Комплекти відеоспостереження на 2 камери

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Комплекти відеоспостереження на 2 камери для дому та офісу

Для невеликого магазину і квартири ідеально підходять комплекти відеоспостереження на 2 камери. Найчастіше цієї кількості відеокамер буває досить, щоб захистити вхід в приміщення, переглядати прилеглу територію або мати відеозапис з касової зони.

Ринок відеотехніки надає широкий асортимент комплектів відеоспостереження на 2 відеокамери.

Як правильно підібрати оптимальне рішення для створення охоронного відеоспостереження? Сьогодні це може бути комплект з двох аналогових камер відеоспостереження або комплект відеоспостереження з двох IP відеокамер.

Наші комплекти для системи охоронного відеоспостереження, що складаються з реєстратора з блоком живлення, 2-х відеокамер і супутнього устаткування, широко застосовуються в квартирах, приватних будинках, малих офісах, невеликих магазинах, парковках і т.ін. Комплекти, протестовані і перевірені на сумісність включеного в них обладнання. Такі готові набори розраховані на встановлення та налаштування силами кінцевого користувача і зазвичай не вимагають придбання додаткового обладнання, роз'ємів або кабельної продукції.

Типи комплектів спостереження

  • Аналогові комплекти відеоспостереження з 2 камерами давно з'явилися на ринку, і зарекомендували себе досить добре. Вони ефективно справляються зі своєю прямою функцією - спостереженням і фіксацією того, що відбувається. Аналогові відеокамери в комплектах є оптичними пристроями, в яких зображення об'єкта через лінзи проектується на матрицю, яка формує картинку, далі зображення перетворюється для передачі по коаксіальному кабелю на відеореєстратор. Оцифрована відеореєстратором інформація надходить на спеціальні накопичувачі для подальшої обробки і зберігання.

Серед переваг аналогових комплектів присутні:

  1. висока якість зображення та відеозапису; передача повноцінного сигналу без збоїв і перешкод; ефективність цілодобової відеозйомки;
  2. широкий асортимент аналогових відеокамер;
  3. простота і зручність використання обладнання; відносно невисока вартість;
  4. швидкий процес встановлення устаткування для відеоспостереження; сумісність аналогового обладнання різних фірм між собою.
  • IP комплекти відеоспостереження на 2 відеокамери - за принципом формування зображення подібні аналоговим комплектів, за винятком самої процедури оцифровки зображення і передачі даних. Оцифровка зображення відбувається безпосередньо на стороні відеокамери, пристроям присвоюється IP адреса, а для передачі сигналу IP комплекти використовують IP-протоколи.

Переваги IP комплектів відеоспостереження:

  1. можливість контролювати кожен пристрій через локальну і глобальну мережу (Інтернет);
  2. відеокамери можуть працювати за технологією Wi-Fi;
  3. взаємодія системи спостереження з іншими охоронними системами.

При виборі комплекту відеоспостереження треба враховувати площу території, що охороняється, освітлення спостережуваного приміщення, ступінь потрібної деталізації і наявність корисного функціоналу. Кількість камер залежить від числа офісних приміщень та їх площі.

Якщо планується спостереження з іншого міста або країни з поліпшеними параметрами, то купується комплект з IP камерами. Якщо необхідний віддалений доступ, але до характеристик вимоги знижені - підійде аналогова система відеоспостереження, яка буде цілодобово знімати в хорошій якості і вийде дешевше.

Комплекти відеоспостереження на 4 камери, Комплекти відеоспостереження на 8 камер, Комплекти відеоспостереження

Відтворення і копіювання інформації з сайту можливе лише з дозволу адміністрації сайту

Вгору