Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Контролери для Touch Memory

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Що ж таке контролер для Touch Memory? З якою метою і де застосовуються такі контролери? Для прояснення в цих питаннях потрібно детальніше вникнути в особливості такого пристрою, як контролер для Touch Memory.

Контролер для Touch Memory

Для організації охорони і безпеки на будь-якому об'єкті використовуються всілякі пристої, в тому числі і зчитувачі Touch Memory. І якщо зчитувачі Touch Memory - це пристрої які тільки зчитують код ідентифікатора, то саме контролер для Touch Memory є тим самим пристроєм, який приймає рішення про надання доступу.

Контролер для Touch Memory - є чи не одним з найважливіших елементів, який застосовується в системах контролю і управління доступом. Такий пристрій здійснює порівняння кодів, наявних в системі, їх контрольну перевірку та безпосередньо прийнятті рішення про надання або заборону доступу.

Види і принцип роботи контролерів для Touch Memory

Перш за все варто сказати про те, що контролери для Touch Memory можна розділити на два основних типи, кожен з яких представлений в нашому інтернет-магазині:

• автономні;

• мережеві.

Якщо говорити про автономні контролери для Touch Memory, то це самодостатні пристрої, в пам'яті яких зберігаються всі коди ідентифікаторів. Саме на підставі даних цієї пам'яті, після піднесення ідентифікатора до зчитувача, контролер для Touch Memory порівнює зчитаний з ідентифікатора код з тими, які зберігаються в його базі даних, і спираючись на отриманий результат приймає рішення про надання або заборону доступу.

Таким чином автономні контролери для Touch Memory працюють в сполученні з ідентифікаторами Touch Memory і зчитувачами Touch Memory. Всі ці пристрої широко представлені на сайті нашого інтернет-магазину.

Мережевий же контролер для Touch Memory - це пристрій, який об'єднано в єдину систему з іншими контролерами, а також з комп'ютером. Таким чином мережеві контролери для Touch Memory надають користувачеві можливість управляти доступом не тільки локально, але і централізовано. Варто зауважити, що коли мова заходить про мережеві контролери для Touch Memory, то рішення про надання або заборону допуску може бути прийнято не тільки самим контролером для Touch Memory, а й підключеним комп'ютером.

Існують також моделі контролерів для Touch Memory, які є комбінованими, і можуть бути використані і як автономні пристрої, і для створення і підключення до мережі.

На сайті інтернет-магазину Worldvision представлені контролери для Touch Memory, які можуть бути використані як для внутрішньої, так і для зовнішньої установки. Також деякі з представлених контролерів пропонують користувачеві ряд додаткових можливостей, як наприклад, додаткові виходи для підключення таких пристроїв як сигналізація.

Для того, щоб оформити замовлення на контролери для Touch Memory зв'яжіться з нашими консультантами.

Відтворення і копіювання інформації з сайту допускається лише з дозволу адміністрації сайту.

Вгору