Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Контролери з вбудованим зчитувачем

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Для зручності монтажу і використання в нашому інтернет-магазині представлений широкий асортимент контролерів з вбудованими зчитувачами.

Що таке контролери з вбудованими зчитувачами?

Такий пристрій являє собою так званий моноблок, в якому поєднані два пристрої з системи контролю доступу - контролер і зчитувач.

Які бувають види контролерів з вбудованими зчитувачами?

Модельний ряд таких пристроїв, як контролери з вбудованими зчитувачами, дуже широкий. Однак є функціональні особливості, по яким і відбувається поділ контролерів з вбудованими зчитувачами. Одне з таких поділів:

• мережеві;

• автономні.

Автономні контролери з вбудованими зчитувачами встановлюють на об'єктах, де інтенсивність потоку невелика, і необхідно облаштувати тільки одну точку доступу. Такий вид контролера зі зчитувачем може бути поєднаний з будь-яким виконавчим пристроєм.

Мережеві контролери з вбудованими зчитувачами представляють собою частину більш складної СКУД. Такі пристрої необхідно підключати до спеціального охоронного комп'ютера. Мережеві контролери з вбудованими зчитувачами виконують всі ті ж функції з управління доступом, проте дані пристрої можуть бути суміщені в систему, і обслуговувати великий об'єкт, і контролювати більшу кількість точок доступу.

Ще однією особливістю, на яку варто звернути увагу, є поділ контролерів з вбудованими зчитувачами за місцем їх передбачуваної установки:

• вуличні;

• внутрішні.

Різниця цих двох типів контролерів з вбудованими зчитувачами в тому, що моделі для вуличної установки здатні витримувати великі перепади температур, мають вологозахисний і антивандальний корпус. Таким чином вони захищені не тільки від впливу поганої погоди, але і від нападок хуліганів.

На що варто звернути увагу при покупці контролерів з вбудованими зчитувачами?

Для того, щоб куплений Вами контролер з вбудованим зчитувачем був максимально корисним і виконував всі бажані завдання, варто перед покупкою задатися рядом питань:

• скільки точок доступу передбачається створити на об'єкті? (таким чином Ви з легкістю зможете зрозуміти потрібен Вам автономний або мережевий контролер з вбудованим зчитувачем);

• які виконавчі елементи будуть підключені до контролера з вбудованим зчитувачем? (завдяки великому асортименту підібрати потрібний пристрій не складе труднощів);

• в якому місці буде встановлений контролер з вбудованим зчитувачем? (завдяки цьому Ви визначитеся між вуличною і внутрішньою моделями пристрою);

• який вид ідентифікатора? (визначившись з цим пунктом Ви зможете вибрати контролер з вбудованим зчитувачем, який буде сприймати контактний, безконтактний і біометричний методи ідентифікації);

• які додаткові функції пристрою мені потрібні? (таких функцій безліч починаючи від вбудованої в корпус підсвічування і закінчуючи рідкокристалічним дисплеєм).

Контролери з вбудованими зчитувачами, які будуть відповідати всім Вашим запитам Ви можете, оптом і в роздріб, купити в інтернет-магазині Worldvision.

Для оформлення замовлення зв'яжіться з нашими консультантами.

Відтворення і копіювання інформації з сайту допускається лише з дозволу адміністрації сайту.

Вгору