Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Аксесуари до турнікетів

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Де встановлюють турнікети?

Турнікет – це обладнання, призначене для обмеження доступу на територію. В основному пристрій застосовують в метро, банках, офісних приміщеннях, установах державного типу. Також турнікети ставлять у точках відпочинку і дозвілля, щоб організувати контроль над потоком відвідувачів. Багато компаній замислюються над тим, щоб купити турнікети та аксесуари до турнікетів.

Які функції виконують турнікети?

Основною метою турнікетів є контролювати потік людей, що входять на територію чи покидають її, а також перевіряти, скільки часу працівники проводять на підприємстві, а скільки – за межами об'єкта. Турнікети легко під'єднуються до системи контролю доступу.

Якими бувають турнікети?

Обладнання буває такого типу – турнікети-триподи, тумбові, ріжкові, стулкові зсувні, розпашні, роторні.

Турнікет-трипод, тумбовий турнікет і ріжковий – це пристрої, які відносяться до найпростішим серед подібного обладнання. Тому такі пристрої рекомендується встановлювати біля охорони з метою контроля роботи турнікета.

Стулчасті зсувні та розпашні турнікети – це обладнання, що має датчики оптичного типу. Датчики контролюють роботу стулок, запобігаючи прохід на територію відразу ж декількох осіб.

Роторні турнікети – це пристрої, які надійно контролюють вхід і вихід людей на територію. Обладнання перекриває вхід повністю, а тому забезпечує максимальну надійність.

Якими бувають аксесуари до турнікетів?

Отже, незважаючи на той факт, що турнікет є самостійною повноцінною системою, аксесуари до обладнання все ж не будуть зайвими. Завдяки аксесуарам до турнікетів пристрій отримає можливість виконувати деякі додаткові функції.

Наприклад, дуже часто трапляються ситуації, коли потрібно встановити турнікет, але вузький прохід для цієї мети відсутній. Тому не залишається вибору, окрім як встановити обладнання в широкому холі. У цьому випадку ідеальним буде покупка стійок, функціями яких є оптимальний розподіл простору. Стійки виготовляються з дерева, скла, сталі вуглецевої або полірованою – і фарбуються практично в будь-який колір в залежності від загального декору приміщення.

Деякі аксесуари до турнікетів покликані значно полегшити управління обладнанням. Так, виробляються спеціальні пульти, за допомогою яких контролюється функціонування пристрою. Пульти активують режими вільного проходу, одноразового або ж зовсім блокують прохід. Пульт дистанційного управління надає можливість контролювати не тільки вхід, але і вихід. На пульті передбачений індикатор, який видає сигнал в тому випадку, якщо пристрій несправний.

Як вибрати аксесуари до турнікетів?

Вибір аксесуарів до турнікетів залежить від цілей. Існують навіть тимчасові турнікети, якщо з якихось причин постійне їх перебування в приміщенні не вітається. Мова йде про спеціальні мобільні платформи, виготовлені з нержавіючої сталі. Подібне обладнання згодиться для проведення тимчасових заходів, наприклад, виставок, конференцій тощо

Залишилися питання? Телефонуйте менеджерам Інтернет-магазину, щоб отримати індивідуальну консультацію. Ми пропонуємо купити аксесуари до турнікетів оптом і в роздріб.

Відтворення і копіювання інформації з сайту допускається лише з дозволу адміністрації сайту.

Вгору