Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Розумний будинок

«Розумний будинок» дозволить вам створити якісно новий рівень побутового комфорту. На сьогоднішній день ця інноваційна технологія перейшла з предмета розкоші в необхідну практично для кожного сучасного житла систему, де інтер'єр і меблі - стильні і функціональні, а інженерними комунікаційними системами можна ефективно і зручно керувати.

«Розумний будинок»: що собою являє ця сучасна система

До складу «розумного будинку» входить високотехнологічне обладнання, яке дозволить вам запрограмувати параметри екосистеми житла. Нудні повсякденні завдання зникнуть - вам більше не доведеться керувати домашнім обладнанням. Крім збільшення рівня побутового комфорту в квартирі або заміському будинку, інтелектуальна система застосовується в офісах, готелях, на складах і т. д. Купити розумний будинок варто тому, що він здатний значно спростити ваше життя:

 • економить енергоресурси, ваш час і фінансові витрати;
 • підтримує стабільний температурний режим;
 • забезпечує охорону приміщення;
 • незамінний при аварійних ситуаціях (перекриє витік газу, протікання води, виявить перші ознаки пожежі).
 • У великому асортименті інтернет-магазину Worldvision представлений розумний будинок оптом і в роздріб, який повністю задовольнить вашим запитам щодо функціоналу та вартості.

Якщо вам необхідний комплект приладів, які самостійно допоможуть запобігти затопленню приміщення, якщо пошкодиться центральне або автономне водопостачання/опалення - вибирайте його в розділі Система антипотоп.

Комплекти для «розумного будинку» - це вже готові набори з ідеально підібраними складовими. Їх залишається тільки встановити і налаштувати, і інтелектуальна технологія охоронної системи стане на захист вашого будинку.

Центральний контролер - головний пристрій «розумного будинку», який контролює всі елементи домашньої інтелектуальної екосистеми, «очолюючи» управління охоронними процесами вашого житла.

Датчики різного призначення, підключаючись до контролера «розумного будинку», забезпечують безпеку і комфорт. Датчики реагують на:

 • відкриття;
 • рух;
 • вібрацію;
 • нахил;
 • зміну температури;
 • затоплення;
 • наявність диму.

Інноваційні технології також призначені для значного спрощення та автоматизації контролю та управління електроприладами. До цієї групи товарів належать бездротові контролери та розетки.

«Розумні» диммери і контролери призначені для віддаленого управління освітленням світлодіодних стрічок, різних видів ламп.

Чим керуватися при виборі «розумного будинку»

Використовуючи «розумні» пристрої, ви значно полегшите своє життя і побут. Але при придбанні потрібно визначити, що для вас в пріоритеті: комфорт, безпека, економія або все разом? Від цього залежить, які пристрої і з якими функціональними можливостями доведеться встановити в певних приміщеннях.

Звертайтеся за консультацією до фахівців нашого інтернет-магазину - вони допоможуть вам зробити оптимальний вибір!

Відтворення і копіювання інформації з сайту дозволяється лише з дозволу адміністрації сайту.

Вгору