Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

HD-TVI відеореєстратори

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

HD-TVI (High Definition Transport Video Interface) - це відкритий стандарт, що розроблений китайським виробником Hikvision. Даний стандарт аналогічний формату HD-CVI за винятком деяких деталей. Головна особливість технології HD-TVI - унікальні чіпсети. HD-TVI камери оснащені TX-чіпсетом, що призначений для генерації передавального сигналу, HD-TVI відеореєстратори в свою чергу - приймають RX-чіпсетом. Дана технологія уможливила використання одного коаксіального кабелю для передачі компонентного відеосигналу, аудіо, даних про налаштування відеокамери - всі ці дані збираються в один потік і направляються на відеореєстратор, що обробляє отримані дані. У свою чергу відеореєстратор дає можливість здійснювати віддалені налаштування відеокамер, що обладнані OSD меню, і управляти PTZ-камерами (фокусування, нахили, повороти або масштабування).

Якщо порівняти з IP-відеоспостереженням, технологія HD-TVI не використовує кодування/декодування сигналів, що транслюються з аналога в цифровий формат і назад. Завдяки цьому, мегапіксельне відеозображення від HD-TVI відеокамер передається на відеореєстратор без затримок і без втрати якості. Завдяки передачі сигналу на частоті нижче 50 МГц, дозволяє підвищити стійкість перед перешкодами. HD-TVI стандарт підтримує дві роздільності для формування відео високої чіткості: 1080p (1920×1080) @ 25~30 к/с, 720p (1280×720) @ 25~60 к/с. Остання розробка формату Turbo HD 3.0 може надавати зображення з роздільною здатністю до 5 Mp і відстань трансляції збільшити до 1200 метрів для HD 720р і до 800 метрів для HD 1080р.

Поділ потоків кольоровості (55 МГц) і яскравості (30 МГц), наявність автоматичної корекції сигналу дозволяє отримати максимально чітке і якісне відеозображення на далеких відстанях до 500 м без застосування додаткових підсилювачів. Рекомендований для використання в HD-TVI системах коаксіальний кабель: 75Ом-3 мм для передачі на відстань 300 м, 75Ом-5мм - для 500 м.

HD-TVI відеореєстратори мають сумісністю з усіма стандартними аналоговими системами. У системах охорони використовуються відеореєстратори на 4, 8, 16, 32 і більше каналів. Реєстратор випускається вже гібридним пристроєм, який обробляє сигнали з HD-CVI, HD-TVI, AHD, CVBS і IP камер. Можливе збільшення зображення при перегляді відео в режимі реального часу і в запису.

Чимало HD-TVI відеореєстратори за допомогою програмно-апаратних засобів забезпечують інтелектуальні функції: розпізнавання автомобільних номерів, сканування осіб, виявлення віддалених і внесених об'єктів, контроль статичних предметів, детекції пересування, закриття камери та інші. Важливою перевагою деяких реєстраторів є здатність передачі електроживлення і сигналу відео за єдиним коаксіальному кабелю, застосувавши технологію PoC, що дозволить заощадити на прокладці окремого силового кабелю. При цьому камера також має підтримувати цю технологію.

Також в нашому інтернет-магазині є: HD відеореєстраториAHD відеореєстратори та ін.

Відтворення і копіювання інформації з сайту допускається лише з дозволу адміністрації сайту.

Вгору