Optex та Fibersensys, обидві компанії Optex Group, продемонстрували свої останні інновації в галузі вдосконаленого захисту периметра та виявлення вторгнень на виставці Intersec 2022 у Дубаї.

Компанія Optex представила новітню еволюцію своєї удостоєної величезної кількості нагород серії охоронних датчиків Lidar з найбільшим радіусом дії. Серія Redscan Pro складається з двох моделей, RLS-3060V та RLS-50100V, що забезпечують дальність виявлення 30м на 60м та 50м на 100м відповідно. Дані рішення системи безпеки забезпечують високоточне виявлення зовні та всередині приміщень, без будь-яких «прогалин» або «погіршення» надійності виявлення зі збільшенням відстані.

Прямокутні шаблони виявлення забезпечують чудове покриття для віртуальних стін та площин для покриття відкритих площ, стін та дахів. Інноваційний модуль панорамної відеокамери датчика означає, що виявлення може бути візуально перевірено за допомогою зображень до та після події, а також за допомогою потокового відео. Завдяки розширеній аналітиці, високому рівню безпеки мережевих комунікацій та відповідності стандарту ONVIF Profile S, охоронні датчики Redscan Pro є ідеальним рішенням для захисту об'єктів з підвищеною потребою у безпеці.

Компанія Fibersensys також продемонструвала наступне покоління свого рішення для охоронних датчиків з точковою локацією Terrain Defender 100. TD100 забезпечує виявлення цілі на відстані одного метра і додає ще один рівень точності для захисту периметра найвибагливіших об'єктів, таких як військові об'єкти, ядерні бази та VIP-резиденції. У Terrain Defender поле виявлення, що складається з радіочастотної (РЧ) енергії, формується між двома паралельними коаксіальними кабелями. Процесори на обох кінцях цієї кабельної пари передають та приймають радіочастотну енергію, формуючи двонаправлене статичне поле з використанням наскрізної кореляції (E2EC). E2EC – це технологія, розроблена та запатентована компанією Fibersensys, яка вагомо підвищує продуктивність та надійність заглиблених радіочастотних датчиків, що, на думку компанії, робить Terrain Defender найкращим доступним рішенням у даному сегменті.

«Ми раді можливості знову особисто зустрітися з нашими клієнтами та технологічними партнерами та отримати відгуки від галузі», — зазначила Масая Кіда, керуючий директор Optex EMEA. «Intersec надає нам ідеальну можливість провести цікаву та інтерактивну демонстрацію наших інновацій та рішень для систем безпеки, а також аксесуарів для охоронних систем».