Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Електрозамки

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Складно уявити собі ефективну систему контролю та управління доступом без електрозамку. Після того, як подається сигнал, електромережу розмикає замок. Як правило, існує два типи установки електрозамків – накладний або врізний. А різновидів таких пристроїв досить багато, і це залежить від цілей і завдань, які електрозамки повинні виконувати.

Де використовується електрозамок?

Такий тип пристрою застосовується в створенні ефективної системи контролю доступу. Електрозамки часто використовуються в офісних центрах і невеликих домашніх системах управління доступом, а ще електрозамки меблевого типу рекомендуються для замикання сейфів або шаф з грошима, цінними речами або секретними документами. Ціна на подібне обладнання варіюється – в розділі представлені як бюджетними моделі, так і пристрої з преміум-сегмента. Але в будь-якому випадку, покупка електрозамку завжди є виправданою витратою, а необхідність його використання диктують сучасні реалії.

Якими бувають електрозамки?

У нашому Інтернет-магазині представлені найпопулярніші типи електрозамків.

• Електрозащіпки. Їх перевага – простота в установці і використанні. Електрозащіпки підключають до об'єктів, на яких стоїть механічний замок, і мають велику силу утримання. Пристрої являють собою відповідну частину з механічним фіксатором для звичайного механічного замку або дверної ручки з язичком.

• Електрорігельні замки. Механізм обладнаний ригелем, який приводить в дію подача електроживлення. Відімкнути замок ригеля можна дистанційно за допомогою брелока або карти.

• Електромеханічні замки. Принцип роботи заснований на механічному впливі на запірний механізм. Перевага пристроїв полягає в простій інтеграції запірного елемента з електроприводом в систему безпеки будівлі і можливість підключення охоронних пристроїв.

• Електромагнітні замки. Електромагнітний замок включає в себе корпус з електромагнітом і металевої відповідною планкою з великою магнітною проникністю. Принцип роботи заснований на магнітній дії - потужне магнітне поле при подачі електрики утримує двері закритими.

• Біометричні замки. Такий пристрій надають доступ після ідентифікації особи за відбитки пальців або сканування сітківки ока. Живлення – від батарейок АА.

• Кодові замки надають доступ тільки після введення певного набору цифр (коду). Після того, як код введено, пристрій звіряє його з базою даний, і, якщо інформація збігається, відкриває двері.

• Меблеві електрозамки. Запірний елемент, що використовується для дверей шаф, тумбочок, сейфів та інших предметів інтер'єру.

На що звертати увагу?

Вибір електрозамку – завдання не з легких. Потрібно звертати увагу на ряд характеристик, таких як: тип замку і монтажу, сила утримання і використання: всередині приміщення і на вулиці.

Зверніть увагу, що різні моделі пристроїв відрізняються між собою не тільки типом запірного елемента, а ступенем стійкості до зломів і рівнем секретності. Крім того, має також значення місце використання замку – зовні об'єкта або всередині, і в залежності від цього підбирати пристрій з набором потрібних характеристик, наприклад, вологостійкість. Саме тому, перш ніж купувати замок, краще озвучити свої вимоги наших менеджерів.

Консультацію та допомогу при виборі пристрою нададуть наші фахівці – для зв'язку з ними використовуйте контактні дані зазначені на сайті.

Відтворення і копіювання інформації з сайту допускається лише з дозволу адміністрації сайту.

Вгору