Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Комплекти GSM-сигналізації

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Комплект GSM-сигналізації — це готовий набір, в якому знаходяться всі необхідні елементи для надійної та безперебійної роботи охоронної сигналізації. Ви можете встановити комплект в квартирі, офісі, на дачі, складі і будь-якому іншому об'єкті, де він буде надійно захищати ваші матеріальні цінності від грабіжників і різних лих (пожежа, затоплення та ін.).

Комплект GSM-сигналізації

Вибрати елементи системи ви можете самостійно. Однак щоб така сигналізація ефективно охороняла ваше майно, всі складові повинні добре поєднуватися між собою. Перевага вже готового GSM-комплекту полягає в тому, що пристрої набору ідеально поєднуються, а тому працюють максимально результативно.

Оповіщення про тривогу приходить власнику через GSM-канал після того, як підозрілу активність виявлять датчики. При проникненні на об'єкт сторонніх осіб, ви відразу отримаєте телефонний дзвінок, sms або push-up повідомлення: в нашому інтернет-магазині ви можете купити комплект GSM-сигналізації з будь-яким варіантом оповіщення.

Набори розрізняються за кількістю номерів для дозвону.

Система може мати дротове й бездротове підключення. Купуйте у нас комплект GSM-сигналізації оптом і в роздріб та бездротові GSM сигналізації, до переваг яких відносяться:

 • простота установки і демонтажу — впорається і новачок;
 • надійність передачі сигналу за допомогою радіохвилі;
 • більш естетичний, в порівнянні з провідний системою, зовнішній вигляд;
 • на роботу сигналізації не впливає відключення електроенергії, оскільки вона живиться від автономного джерела.

Ціна на комплект GSM-сигналізації залежить від його функціональних можливостей. Ми пропонуємо набори популярних і надійних брендів бюджетні для основних завдань, а також складні багатофункціональні системи. Типовий комплект складається з головного модуля, базового набору датчиків (переважно, на рух і відкриття), блоку живлення, сирени, брелоків.

З чого складається комплект

 • Централь. Основний блок, який приймає і обробляє тривожні сигнали від датчиків. Власне централь це і є сигналізація, а все інше - додаткові функціональні пристрої.
 • Блок живлення. Адаптер для підключення сигналізації до мережі електроживлення. Часто буває вбудованим в централь.
 • Акумулятор. Батарея резервного живлення, на випадок тимчасового виходу з ладу електромережі. У деяких комплектах акумулятор вбудований в централь, але в більшості випадків він встановлюється при монтажі.
 • Датчики. Велике розмаїття охоронних датчиків дозволяє убезпечити будь-який об'єкт від практично будь-якого типу вторгнень. У комплекти входять найпоширеніші типи: датчики руху, датчики відкриття дверей / вікон, пожежні датчики диму, а так само датчики розбиття скла і датчики затоплення.
 • Брелоки. Найчастіше використовуються для постановки і зняття сигналізації в режим охорони. Так само часто виконують функцію тривожної кнопки.
 • Сирена. Звукова або светозвуковая сирена, яка активується в якості додаткової реакції на тривогу.
 • Клавіатура. Кодонаборная клавіатура дозволяє ставити і знімати сигналізацію під охорону, а так само дуже зручна при введенні налаштувань і телефонних номерів в пристрій. Буває в виносному виконанні або вбудована в корпус централі. Переважна більшість GSM сигналізацій підтримують управління та програмування за допомогою SMS команд або DTMF команд (тонові команди вводяться з клавіатури телефону під час голосового з'єднання), тому наявність клавіатури в наборі не відіграє суттєвої ролі.
 • Інше. У комплект можуть бути включені різні додаткові аксесуари, як то: USB кабель для зв'язку з персональним комп'ютером, різні виконавчі пристрої, елементи кріплення, кронштейни і так далі.

При бажанні ви можете розширити можливості системи будь-якими датчиками і сигнальними пристроями — в залежності від поставлених завдань. У Worldvision представлені різні види GSM-сигналізації, керувати та налаштовувати параметри яких можна за допомогою клавіатури, мобільної або інтернет мережі.

Що враховувати при покупці GSM-сигналізації

Довірте своє майно охоронній сигналізації, але для правильності вибору і 100% -ої впевненості в ефективності наші консультанти рекомендують відповісти на такі питання:

 • Яка сигналізація краще підійде для ваших цілей: дротова або бездротова?
 • Яка кількість датчиків знадобиться для контролю приміщення?
 • Які функції повинна виконувати GSM-сигналізація?

Купуйте готовий комплект GSM-сигналізації, або звертайтеся за допомогою у виборі і оформленні покупки до фахівців нашого інтернет-магазину.

Відтворення і копіювання інформації з сайту допускається лише з дозволу адміністрації сайту.

Вгору