Згідно з новим дослідженням компанії Interpret, більше половини власників комплектів для розумного будинку придбали свій перший продукт менше трьох років тому. Тільки 12% покупців розпочали процес із наміром придбати інтелектуальну систему безпеки, при цьому переважна більшість знайомиться з “розумним будинком”, випробувавши один або кілька автономних пристроїв.

Згідно з Interpret, сильна перевага починати з автономних пристроїв має важливі наслідки для каналів продажів, які, як правило, зосереджені на системах безпеки. Перевага підтверджує, що роздрібні та онлайн-магазини безпеки стають однаково або навіть важливішими для виробників систем розумного будинку, ніж традиційні рішення домашньої безпеки, інтегратори чи канали інтернет-провайдерів.

У дослідженні Interpret «Матриця розумного будинку: шлях споживача до покупок» вивчається порядок придбання розумних домашніх пристроїв, час між покупками та канали, що використовуються для першої, другої та наступних покупок. Дане дослідження показало, що третина споживачів лояльні до свого першого каналу і продовжують здійснювати покупки через нього, а ще одна третина здійснює покупки через кілька каналів, мотивовані пошуком найкращої пропозиції, за якою слідує кращий вибір.

«Попри вибухове зростання продажів продуктів для розумного будинку через роздрібні та онлайн-канали, постачальники рішень для домашньої безпеки продовжують показувати хороші результати, доводячи, що споживачі виявляють великий інтерес до продуктів для розумного будинку, що продаються у різних формах, цінах та комплектаціях», — повідомив Стюарт Сайкс, старший віце-президент Interpret. «Питання, на яке потрібно відповісти, полягає в тому, чи будуть покупці автономних інтелектуальних продуктів з часом сильніше бажати, щоб їх пристрої стали повноцінними інтелектуальними системами безпеки».

Це дослідження є останнім випуском поточного щоквартального опитування, яке проводить компанія серед 9000 споживачів віком від 18 до 55 років, і вважається компонентом дослідницького набору синдикованих звітів Interpret про розумні будинки, що надають інформацію та бізнес-керівництва для індустрії безпеки.