Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Імпульсні блоки живлення

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

З метою досягнення стабільної і безперебійної роботи пристроїв, таких як, наприклад, камери відеоспостереження, відеореєстратори та інше, необхідно подбати про те, щоб напруга в мережі до якої приєднано пристрій відповідала напрузі, заявленый виробником. Саме в таких ситуаціях на допомогу приходять імпульсні блоки живлення, які Ви можете придбати в нашому інтернет магазині.

Імпульсні блоки живлення

Імпульсні блоки живлення (ІБЖ) - це пристрої, які займаються перетворенням одного виду напруги в інший використовуючи при цьому принципи взаємодії інвенторних схем.

Який принцип роботи ІБЖ?

Підключивши імпульсний блок живлення до мережі зі змінним струмом в 220 вольт відбувається передача його на так званий випрямляч - елемент, який згладжує його амплітуду. Конденсатори в імпульсних блоках живлення здатні витримувати максимальний змінний струм до 300 вольт. Абсолютна більшість імпульсних блоків живлення володіє відмінним показником стабілізації напруги, що одержується на виході. Таким чином, навіть при зміні або коливанні показань в мережі від якої відбувається живлення, імпульсний блок буде підтримувати стабільні показники напруги на виході.

Переваги імпульсних блоків живлення

Імпульсні блоки живлення мають ряд переваг перед іншими типами блоків живлення, які покликані виконувати ті ж функції.

Невелика вага пристрою. Не тільки вага, але і габарити пристрою в цілому досить компактні. Досягається така мініатюрність розмірів за рахунок скорочення ємності, а значить і габаритних розмірів, конденсаторів. Невеликі розміри імпульсних блоків живлення значно розширюють сферу їх застосування для забезпечення живлення будь-якого типу пристроїв.

Високий показник коефіцієнта корисної дії ІБЖ. Як відомо, ККД - один з основних параметрів, що визначають працездатність пристроїв. ККД в імпульсних блоках живлення може досягати показника до 98%.

Доступна вартість. Політика цін на блоки живлення, з використанням імпульсної технології, постійно переглядається в сторону поступового зниження їх вартості.

Робота з різними джерелами напруг. Для ДБЖ не є проблематичним робота з джерелами з різними показниками частоти і амплітуди.

Захист. Конструкцією імпульсних блоків передбачений захист від різних аварійних режимів, наприклад, короткого замикання та інших.

Підбираючи імпульсний блок живлення для Вашого обладнання зверніть увагу на:

  • величину номінального вихідного струму - це один з тих показників, від яких на пряму залежить працездатність приладу;
  • тип підключення імпульсного блоку до мережі:
  • штекер (шнур і вилка);
  • клеми.

В інтернет-магазині Worldvision Ви знайдете різні моделі імпульсних блоків живлення за доступними цінами. Оформити замовлення Ви можете зв'язавшись з нашими консультантами.

Відтворення і копіювання інформації з сайту допускається лише з дозволу адміністрації сайту.

Вгору