Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Пульти централізованого спостереження

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Пульти Централізованого Спостереження є заключною, але від цього не менш важливою, ланкою в побудові ефективної системи безпеки на будь-якому об'єкті.

Пульти Централізованого Спостереження

Пульт централізованого спостереження (ПЦС) - це технічний засіб (або сукупність засобів), який дозволяє користувачеві збирати, розшифровувати, систематизувати і зберігати дані, які надходять від окремих приладів, підключених до системи безпеки.

Пульт Централізованого Спостереження незамінний для організації охорони та безпеки на великих об'єктах. Таким чином користувач зможе централізувати всі наявні на об'єкті охоронні та протипожежні засоби, управляти ними, а також отримувати від них інформацію завдяки використанню ПЦС.

Переваги пульта Централізованого Спостереження

Основними перевагами використання пульта Централізованого Спостереження в системі охорони та безпеки на об'єкті є:

• можливість ефективної цілодобової охорони на об'єкті будь-якого масштабу;

• зменшення витрат на оплату праці для охоронців, адже тепер, для того щоб контролювати ситуацію на об'єкті досить лише оператора пункту централізованого спостереження, який дистанційно контролюватиме обстановку на об'єкті;

• завдяки підключенню пульта Централізованого Спостереження до комп'ютера, з'являється можливість вести і переглядати журнал подій;

• можливість вибору опцій для пульта Централізованого Спостереження, адже він може мати функції пожежної або охоронної безпеки, а також серед представлених в нашому інтернет-магазині моделей Пультів Централізованого Спостереження є ті, які підтримують обидві ці функції.

На що варто звернути увагу при покупці пульта Централізованого Спостереження?

Для того, щоб Пульт Централізованого Спостереження був максимально корисним варто заздалегідь визначити, яким набором функцій і характеристик він повинен володіти.

Перш за все комплектація, в якій поставляється Пульт Централізованого Спостереження - це може бути як набір зі спеціальної плати в корпусі і з програмним забезпеченням, так і цілий автономний центр, який включає в себе моноблок ПК з монітором, спеціальним програмним забезпеченням, і блоком безперебійного живлення, завдяки якому система продовжить своє функціонування навіть при відсутності електрики.

Також в нашому інтернет-магазині представлені моделі Пультів Централізованого Спостереження, які мають функцію передачі сигналу тривоги за допомогою SMS-інформування на заздалегідь внесений в систему номер телефону користувача. Таким чином, в випадку надзвичайної ситуації, Ви завжди будете в курсі подій. Представлені Пульти Централізованого Спостереження підтримують протоколи GSM-900/1800 і Contact-ID, та сумісні з охоронними і пожежними приймально-контрольными приладами.

Спектр цін на Пульти Централізованого Спостереження в нашому інтернет-магазині широкий, і залежить від набору функцій, якими володіють пульти, однак всі вони високої якості.

Для замовлення пульта центрального спостереження зв'яжіться з нашими консультантами. Також звертаємо вашу увагу на те, що у нас можна придбати: прилади приймально-контрольні (ППК), ППК Оріон,пожежні ППК, охоронні ППК, ППКП Тірас, ППК Лунь.

Відтворення і копіювання інформації з сайту допускається лише з дозволу адміністрації сайту.

Вгору