Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Трубка аудіодомофона

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Трубка аудіодомофона, на що варто звернути увагу

На сьогоднішній день вибір пристроїв для зв'язку і доступу в квартиру, а простіше сказати домофонів, широкий як ніколи. Сучасні домофони мають величезний набір функцій, про який ще кілька років тому годі було й мріяти. Але дечого ці пристрої не можуть - вони не можуть бути дешевими. Аудіодомофони вигідно відрізняються за ціною від пристроїв подібного роду. Це, досить часто, буває вагомим аргументом при виборі домофона. Але було б несправедливим, у якості переваги аудіодомофонів, виділяти одну ціну. Чим ще вигідно відрізняються аудіодомофони? Перш за все необхідно відзначити такі якості аудіодомофонів:

 • Надійність конструкції,
 • Простота використання,
 • Легкість монтажу.

Простота - це те, що приваблює в аудіодомофонах. Трубка аудіодомофона проста по конструкції і тому надійна. Несправність трубки, частіше за все, полягає в западанні кнопок або роз'єднанні контактів. У разі такої поломки, ви зможете самостійно її усунути, перевіривши контакти і заблокувавши кнопку.

Аудіодомофон складається з двух частин. Найчастіше там можна зустріти такі складові:

 • Монтажний кронштейн,
 • Трубка з кнопкою відкриття замку і важелем завершення/початку розмови.

Зазвичай трубка аудіодомофона оснащена регулятором гучності дзвінка, що дозволяє змінювати рівень гучності виклику, але в деяких моделях існують додаткові опції. Так, наприклад, є моделі, що мають можливість поставити беззвучний сигнал виклику. У деяких пристроях такий режим називається «не турбувати». При роботі в ньому, пристрій буде сигналізувати не звуком, а за допомогою світлового сигналу.

Основні елементи аудіодомофона:

 1. Динамік,
 2. Кнопка відкриття замку,
 3. Мікрофон.

трубка аудиодомофона

Підключення трубки аудіодомофона: особливості

Підключення трубки аудіодомофона відбувається найчастіше за стандартною системою, оскільки всі пристрої мають схожий принцип роботи. Так, наприклад, трубки аудіодомофонів можуть відрізнятися за кількістю абонентів:

 • Малоабонентські аудіодомофони,
 • Індивідуальні аудіодомофони.

Також домофони розрізняються за способом підключення, найчастіше вони бувають:

 • 2 дротові,
 • 4 дротові.

Якщо ви хочете купити трубку аудіодомофона для свого будинку, то вам потрібен індивідуальний домофон з 2 дротовою системою підключення.

клемы подключения домофона

 1. Позитивний контакт
 2. Негативний контакт

 

Схема підключення двухпроводной трубки аудіодомофона

Якщо ви підбираєте домофонну систему в парадну з невеликою кількістю квартир, то вам потрібно звернути увагу на малоабонентські аудіодомофони, вони підключаються по 4 дротовій схемі.

У деяких моделях трубок аудіодомофона можлива функція інтеркома, коли всі трубки в одному будинку підключаються не тільки до панелі виклику, що знаходиться на вулиці, але і одні до одної. Якщо вас цікавить вартість трубки аудіодомофона з функцією інтерком, ви можете зателефонувати нашим консультантам, вони підберуть вам необхідний пристрій.

Дуже важливо: малоабонентські і індивідуальні трубки аудіодомофонів працюють з панелями певних моделей і марок. Здебільшого аудіотрубки одного виробника підтримують викличні панелі тільки цього ж виробника. У деяких випадках мова йде про окремі серії викличних панелей або навіть певні моделі.

Наші фахівці зможуть підібрати необхідну для ваших умов і потреб трубку аудіодомофона, ми підкажемо, якою буде ціна трубки аудіодомофона тієї чи іншої моделі або характеристики. Крім цього ми проконсультуємо Вас з приводу підключення аудіо трубки безкоштовно.

Будьте впевнені Інтернет магазин Worldvision порадує Вас доброзичливим сервісом і приємними цінами.

Телефонуйте, ви не будете розчаровані!

Вгору