Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Електрорігельні замки

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Для створення ефективної системи безпеки будинку або офісу, необхідно дуже ретельно продумувати всі деталі і максимально відповідально підходити до підбору елементів, з яких складається система контролю доступу. Багато людей приділяють величезну увагу вибору дверей, забуваючи про те, що хороший замок – більш важлива деталь.

Електричні замки – найсучасніші запірні елементи, завдяки яким система контролю доступу працює надійно і з максимальною безпекою. Електрорігельний замок – один з видів електричних запірних механізмів.

Що таке електрорігельний замок?

Це пристрій з ригелем, що починає працювати при подачі електроенергії. Переваги таких запірних механізмів полягають у високому рівні надійності і простоті в установці – для монтажу таких замків часто не потрібна навіть допомога фахівця.

Де використовуються елетрорігельні замки?

Пристрої часто купляють для створення системи контролю доступу в державних установах, комерційних об'єкти, складах, а також на воротах, в приватних будинках і навіть квартирах. Елетрорігельние замки монтують на дерев'яні, металеві, пластикові і скляні двері.

Якими бувають електрорігельні замки?

Пристрої діляться за способом кріплення за типом. Від цього залежить і ціна на електрорігельний замок.

• Електрорігельні замки за типом: нормально-відкритий і нормально-закритий. Якщо електроживлення не надходить, нормально-закриті пристрої замикають двері. А нормально-відкриті в разі відсутності електрики залишаються відкритими.

• За способом кріплення: врізні, накладні і ті, які встановлюються на скло.

На що звертати уваги

Бажаєте купити елетрорігельний замок? Тоді слід ретельно вивчити доступні моделі, щоб визначити, яка з них підійде під конкретні задачі. Головне правило -  запам'ятати, що не існує «поганих» пристроїв, є тільки невідповідні, ті, які не зможуть виконати поставлену перед ними мету. Наприклад, елетрорігельний замок нормально-відкритого типу не варто ставити на вхідні двері в квартиру, оскільки в разі відсутності живлення, замок відкриється. У той же час заборонено використовувати нормально-закритий замок на двері, що веде до аварійного виходу – в разі екстреної ситуації і при відсутності електрики, замок просто закриється, і люди в приміщенні не зможуть швидко евакуюватися.

Перевага елетрорігельних замків також в тому, що такі пристрої можна швидко інтегрувати в будь-яку систему управління доступом.

Виникли питання з приводу вибору або придбання електрорігельного замку оптом і в роздріб? Телефонуйте за номером телефону, зазначеному на сайті, і наші фахівці безкоштовно нададуть вам вичерпну консультацію.

Відтворення і копіювання інформації з сайту допускається лише з дозволу адміністрації сайту.

Вгору