Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Мережеві накопичувачі

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Якщо у вас встановлена система відеоспостереження, то напевно перед вами поставало питання щодо економічно ефективного і зручного улаштування зовнішнього зберігання великих обсягів інформації. Одне з найбільш дієвих рішень побудови перспективної моделі відеосховищ — використання мережевого накопичувача.

Мережеві накопичувачі призначені для зберігання великого масиву даних і особливо необхідні в банківському секторі, торгових центрах, вокзалах, інститутах і університетах, а також інших установах, де встановлена велика кількість камер.

Для вирішення яких завдань передбачені мережеві накопичувачі?

У сучасному світі кожен хоче відчувати себе в безпеці: вдома, на роботі і відпочинку. Це прагнення позначається на збільшенні попиту на системи відеоспостереження, що, в свою чергу, збільшує потребу в удосконаленні сховищ інформації в системах стеження. У цьому випадку використання мережевого накопичувача, який відмінно впорається з поставленим завданням — вірне рішення.

До головних переваг NAS-накопичувачів відноситься відповідність специфічним вимогам системи відеоспостереження:

 • надійне зберігання великих обсягів мультимедіа;
 • робота при постійних навантаженнях 24/7;
 • ефективне функціонування за умови створення оптимальної вібрації і температури.

Які мережеві накопичувачі представлені в нашому інтернет-магазині?

В інтернет-магазині Worldvision ви можете придбати мережеві накопичувачі оптом і в роздріб різних надійних виробників. Пристрої NAS взаємодіють з відеореєстраторами (DVR або NVR) за допомогою роз'ємів (в залежності від моделі пристрою, це може бути eSATA, USB 3.0 або високошвидкісний Mini SAS). Як правило, накопичувачі працюють з реєстраторами тих же брендів — ми радимо враховувати цей фактор при виборі.

Прилади розраховані на розміщення різної кількості жорстких дисків (так, в залежності від потреб, ви можете вибрати пристрій зберігання даних на 8 чи 16 HDD), відповідно, і ємність у приладів різна. Вінчестери підключаються до портів SATA.

Матеріал корпусу мережевих накопичувачів переважно металевий, що є запорукою міцності і довговічності виробів. Представлені у нас моделі ви можете експлуатувати в широкому інтервалі робочих температур і при високих значеннях вологості. Також в нашому інтернет-магазині ви можете придбати мережеві накопичувачі з додатковим вентилятором.

На які моменти слід зробити наголос при виборі мережевого накопичувача?

Для вас важливо зберегти відеодані в архіві і мати до нього доступ в будь-яку хвилину? Тоді при виборі мережного сховища прислухайтеся до порад наших фахівців, які рекомендують враховувати:

 • ємність пристрою — це критерій, на який слід звернути увагу в першу чергу;
 • потенціал системи відеоспостереження (чи зростатиме кількість камер і поліпшуватиметься якість відео, і, відповідно, буде збільшуватися розмір відеоархіву);
 • сумісність з іншими елементами системи безпеки.

Якщо перед вами стоїть питання вибору, який купити мережевий накопичувач, а ви сумніваєтеся в його правильності — звертайтеся до фахівців нашого інтернет-магазину, і вони з радістю допоможуть вам визначитися з покупкою, і оформлять її!

Відтворення і копіювання інформації з сайту допускається лише з дозволу адміністрації сайту.

 • Дізнатися ціну
 • Ціну уточнюйте
 • Ціну уточнюйте
 • Ціну уточнюйте
 • Ціну уточнюйте
 • Ціну уточнюйте
 • Ціну уточнюйте
Вгору