Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

ППКО Оріон

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

В даному розділі нашого інтернет-магазину представлені прилади приймально-контрольні (ППК) охоронні торгової марки Оріон.

ППКО Оріон

Прилад приймально-контрольний охоронний Оріон - це пристосування, яке проводить збір і аналіз даних, які були отримані від підключених до нього датчиків. Крім збору та аналізу даних ППКО також проводить їх систематизацію та зберігання, що стає можливим завдяки підключенню охоронного приймально-контрольного приладу до комп'ютера.

Таким чином, завдяки використанню додаткових функцій, прилад охоронний приймально-контрольний перетворюється з пристосування для передачі сигналу, в високотехнологічний пристрій, здатний контролювати охоронну систему на об'єкті.

Переваги ППКО Оріон

Звичайно ж, коли ми говоримо про вибір обладнання, то перш за все ми звертаємо особливу увагу на переваги самого обладнання:

• досить низька, в порівнянні з подібними пристроями, вартість;

• простий і зрозумілий інтерфейс пристроїв, це стосується абсолютної більшості ППКО Оріон;

• розширені діапазони робочих температур і підвищена вологостійкість виробів дозволяє використовувати їх навіть в самих несприятливих умовах;

• наявність, у всіх приладах ПКО Оріон серії СБІ, виносної клавіатури, за допомогою якої відбувається управління приймально-контрольним охоронним приладом;

• можливість підключення приладу приймально-контрольного охоронного Оріон до віддаленого центрального пункту охорони, що додатково впливає на підвищення рівня безпеки об'єкта;

• безліч додаткових можливостей, таких як, наприклад, управління ППКО Оріон через спеціальне мобільний додаток, і багато іншого.

Що варто враховувати при покупці ППКО Оріон?

Перш за все варто згадати, що модельний ряд охоронних приймально-контрольних приладів Оріон досить широкий, однак для налагодження правильної і безперебійної роботи всього обладнання в комплексі, при його виборі варто враховувати:

• розмір об'єкта, на якому передбачається установка ППКО Оріон;

• наявність телефонної мережі;

• використання в роботі приладу охоронного приймально-контрольного GSM або GPRS;

• необхідність підключення пристрою до централізованого охоронного пункту.

Прийнявши до уваги всі перераховані вище нюанси Ви зможете з широкого асортименту ППКО Оріон, представленого в нашому інтернет-магазині, підібрати саме ту модель, яка задовольнить всі ваші запити і вимоги.

Для оформлення замовлення на прилад прийому-контролю охоронний Оріон або пожежні ППК, охоронні ППК, ППКП Тірас, ППК Лунь - зв'яжіться з нашими консультантами.

Відтворення і копіювання інформації з сайту допускається лише з дозволу адміністрації сайту.

Вгору