Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Мобільні регістратори

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Кількість машин на дорогах зростає в геометричній прогресії. Сьогодні багато сімей, особливо ті, які проживають в мегаполісах, мають по кілька автомобілів. Зрозуміло, ситуація на дорогах стає все більш напруженою і небезпечною - підвищився ризик дорожньо-транспортних пригод. У більшості випадків ми не винні в ДТП, але як це довести іншому учаснику пригоди, а тим більше співробітникам ДПС?

У такі моменти на допомогу приходять автомобільні або мобільні відеореєстратори - портативні пристрої відео- і аудіозапису, які фіксують обстановку навколо автомобіля під час стоянки або руху, здійснюючи відеоспостереження. Завдяки компактному приладу, який найчастіше підвішується під склом заднього виду, можна впевнено заперечувати будь-які тертя, що виникли в результаті ДТП. Сучасні відеореєстратори дозволяють вести високоякісний запис всього, що відбувається на дорозі: розмітки, дорожніх знаків, сигналів світлофора, вигляду сусідніх автомобілів і багато чого іншого.

Види мобільних і автомобільних відеореєстраторів

Всі мобільні відеореєстратори складаються з трьох основних складових: відеокамери, процесора, який обробляє і стискає зображення, і запам'ятовує. Основна ж відмінність моделей відеореєстраторів полягає в способі їх монтажу. Найпоширенішими є автономні реєстратори, які представляють собою мініатюрні відеокамери. Їх легко кріпити до лобового скла за допомогою двостороннього скотча або присосок. Такі пристрої відрізняються демократичною ціною, простотою установки, низьким енергоспоживанням, а також мініатюрним розміром.

Нагрудні відеореєстратори призначені для носіння на тілі, кріпиться до форми спецслужб: поліції, охорони та інших підрозділів.

Для фіксації дорожньої обстановки в декількох ракурсах використовують багатоканальні відеореєстратори. Як правило, це окремий блок, який є записуючим пристроєм. До цього блоку можна підключити декілька (2-4) мініатюрних відеокамер, які можна розмістити практично в будь-якому місці на автомобілі. Подібні пристрої дозволяють створювати цілі охоронні системи з непомітним розташуванням відеофіксаторів. Недоліків у них кілька: складність установки, велике енергоспоживання, середня якість запису.

На що звернути увагу при виборі відеореєстратора

Перше, на що слід звернути увагу, це роздільність запису. Даний параметр відповідає за якість зображення, його "чіткість", що може зіграти ключову роль при розгляді в ДТП. Сьогодні велика частина автомобільних реєстраторів підтримують роздільність HD (1280х720) і Full HD (1920х1080), а також інші похідні від основних стандартів. До цього ж критерію варто додати розгортку - метод передачі відеозображення. Більш якісний запис виходить з прогресивною розгорткою.

Наступним важливим критерієм є швидкість запису, що впливає на плавність відеопотоку. Максимальне значення цього показника коливається від 25 до 30 к/с. Також велике значення має формат стиснення відеоінформації. На сьогоднішній день їх досить багато (MPEG, M-JPEG, H.264, MPEG4 і інші), але найоптимальнішим є формат MPEG4 part 10 (H.264) - він дозволяє істотно зменшити розмір відеозапису без втрати його якості.

Дуже важливий параметр - зона огляду відеокамери, він визначає ділянку місцевості, що потрапляє в кадр. Оптимальним варіантом для автомобільних реєстраторів є кут огляду в 80-100 градусів. Крім іншого, зручний відеореєстратор повинен бути оснащений різними додатковими функціями: автоматичним включенням/виключенням, автономною батареєю, цикловим записом, накладенням дати і часу, можливістю перегляду запису на РК-дисплеї і навіть GPS-приймачем.

Такі види реєстраторів простіші в підключенні і не вимагають використання таких пристроїв, як наприклад, приймачі / передавачі відеосигналу.

В іншому, вибір реєстратора - справа суто індивідуальна і залежить від потреб конкретного водія.

Відтворення і копіювання інформації з сайту допускається лише з дозволу адміністрації сайту.

Вгору