Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Викличні панелі

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Панель виклику

У домофонній системі, якого б типу не був домофон – аудіо чи відео, є два основні компоненти – внутрішній блок, який встановлюється всередині приміщення, і зовнішній – з боку вулиці. Останній називається панеллю виклику: саме через цей пристрій відбувається виклик господарів приміщення і повідомлення про відвідувачів. Через панель виклику на монітор, встановлений у приміщенні, передається запис із відеокамери, якщо йдеться про відеодомофон. Панель виклику встановлюють на стіні або вхідних дверях на відстані приблизно в півтора метри від землі, що робить її одночасно зручною у користуванні й ефективною для спостереження за відвідувачами.

Крім функції нагляду, завдяки панелі виклику можна розмовляти з відвідувачем: без обмежень у часі, якщо йдеться про індивідуальний домофон, і до 30 секунд, якщо домофон встановлено в багатоквартирному будинку.

Залежно від типу домофону, індивідуальний чи багатоквартирний, на панелі виклику може розташовуватися різна кількість кнопок – до 4 для першого типу і до 20 – для другого (якщо у будинку більше, ніж 20 приміщень, виклик здійснюється не шляхом натискання конкретної кнопки, а через введення ряду цифр).

Відеодомофонна система дозволяє отримати зображення з вулиці, з панелі виклику, на монітор всередині приміщення. Камера, вмонтована у відео панель, може бути чорно-білою (такі зазвичай встановлюють у квартирах) чи кольоровою (наприклад, на виробництві, де важлива кожна деталь відображеного). Завдяки вмонтованій до панелі виклику інфрачервоній або світлодиоідній підсвітці, навіть у темну пору доби можна побачити відвідувача; до того ж, камера сягає близько двох метрів огляду.

Також в панелі виклику може розташовуватись контроллер керування замком (якщо він передбачений конструкцією), який здійснює керування замком з приміщення чи зовні.

Отже, складовими панелі виклику є корпус (антивандальний металевий чи пластиковий), вбудована відеокамера (якщо йдеться про відеопанель; кольорова або чорно-біла), кнопка виклику (металева або пластикова), мікрофон, динамік, підсвітка (інфрачервона або світлодиоідна). Відеопанелі оснащуються камерами, аудіо – ні. На відеопанелях факультативним елементом є кронштейни, які регулюють нахил камери. За відсутності таких кронштейнів встановлюється камера, яка може повертатися механічно.

При виборі панелі виклику, зверніть увагу, що камера може бути накладною або врізною за типом встановлення. Врахуйте розрізнювальну здатність відеокамери: стандартний показник обирається у випадку, якщо розмір монітора не більший за 7 дюймів, і високий – якщо діагональ дисплею більша за 7 дюймів. При встановлення відеопанелі додатково убезпечте себе, розташовуючи її в найбільш освітленому місці. Однак зважте на вплив зовнішнього середовища – обирайте зовнішній або внутрішній тип встановлення (під ґанком, у передпокої під’їзду чи ін.) залежно від умов розташування приміщення.

Металевий корпус панелі є більш надійним як для захисту від непогоди, так і від вандалів та зловмисників, порівняно з пластиковим.

Також при виборі панелі виклику зважте на те, що моделі більш простої конструкції є надійнішими, а їхні частини зношуються повільніше.

Для стовідсоткової злагодженості у роботі зовнішнього блоку домофонної системи з внутрішнім всю систему краще замовляти в одній фірмі. Наприклад, у нашому інтернет-магазині, де ви точно будете застраховані від підробок, отримаєте всю потрібну інформацію та надійно убезпечите себе, своє житло і майно від зловмисників!

Вгору