Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Пожежні датчики

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Для того, щоб бути впевненим у збереженні свого майна варто подбати не тільки про захист від криміногенних факторів, але ще і про захист від надзвичайних ситуацій. Однією з таких ситуацій є пожежа, а одним із засобів захисту від неї - охоронна сигналізація та пожежні датчики.

Пожежні датчики

Пожежні датчики, або пожежні сповіщувачі, - технічні засоби, які широко використовуються в комплексах протипожежної безпеки. Основним завданням пожежних датчиків є сприйняття і передача сигналу про надзвичайну ситуації. Таким чином пожежні датчики є початковою, але від цього не менш важливою, ланкою в створенні системи пожежної безпеки на будь-якому об'єкті.

Види і функціональні особливості пожежних датчиків

Поділ пожежних датчиків на різні типи і групи не випадковий, адже кожен тип пожежних датчиків пристосований до виконання певного ряду завдань. Одним з перших варто сказати про поділ пожежних датчиків на:

• автоматичні;

• ручні.

Ручний пожежний датчик являє собою пристрій, активація якого відбувається людиною вручну. Однак цей метод не є надійним оскільки можлива активація без настання надзвичайної ситуації, або ж навпаки - при настанні надзвичайної ситуації, через паніку, ручний пожежний датчик просто забудуть активувати.

У свою ж чергу автоматичні пожежні датчики поділяються на велику кількість інших типів, згідно з різними критеріями. Так, наприклад, існує поділ автоматичних пожежних датчиків за критерієм можливості подальшого використання після їх спрацьовування:

• повторні пожежні датчики - такі пристрої володіють можливістю, при усуненні чинників тривоги, повертатися до подальшого нормального функціонування, і в свою чергу поділяються на:

o автоматичні повторні пожежні датчики;

o дистанційні повторні пожежні датчики;

o ручні повторні пожежні датчики;

• пожежні датчики зі змінними елементами - для того, щоб після спрацьовування повернути до роботи такий вид пожежних датчиків необхідно буде замінити один або кілька його елементів;

• пожежні датчики без повторного включення - такі пожежні датчики, після спрацьовування, підлягають повній заміні.

Сама конструкція і принцип роботи пожежного датчика передбачає використання одного або декількох елементарних перетворювачів, які носять назву чутливого елемента.

Ще одним з поділів пожежних датчиків є поділ на типи згідно ознакою пожежі на:

датчики диму;

• теплові;

• ручні;

• димо-теплові;

• газові.

Кожен з перерахованих типів пожежних датчиків реагує і сприймає зміну нормальних показників в середовищі.

Наш інтернет-магазин пропонує широкий вибір різних типів пожежних датчиків. Також у нас можна придбати й інші необхідні компоненти сигналізації: охоронні датчики, прилади приймально-контрольні (ППК), сирени для сигналізації, системи оповіщення. Зв'яжіться, будь ласка, з нашими консультантами для оформлення замовлення.

Відтворення і копіювання інформації з сайту допускається лише з дозволу адміністрації сайту.

Вгору