Hikvision, постачальник рішень Інтернету речей, основною сферою діяльності якого є відеоспостереження, нещодавно оголосив про запуск нового доповнення до своєї фірмової лінійки IP камер DeepinView на базі штучного інтелекту — 4-мегапіксельної циліндричної камери зі змінною фокусною відстанню (iDS-2CD7A45G S(Y)). Це перша відеокамера в лінійці DeepinView, яка підтримує 25-кратний оптичний зум, що дає користувачам контролювати більші місця з меншими витратами, ніж раніше. Це робить цей пристрій ідеальним для транспортних вузлів, таких як аеропорти та вокзали, автомагістралі та стадіони, а також для промислових підприємств, таких як сталеливарні та хімічні заводи.

«Коли ми зустрічалися з нашими клієнтами, виявили, що є місця, де безпека має першорядне значення, але без відповідних умов для встановлення кількох камер відеоспостереження. Так завжди буває на відкритих майданчиках, наприклад в аеропортах та портах, і у важкій промисловості, наприклад, у виробництві сталі, тому що джерела живлення та мережеві можливості не можуть бути поширені на кожен кут об'єкта», — розповів Роджерс Ган, менеджер з IP камер відеоспостереження в Hikvision. «Камера відеоспостереження, яка охоплює ширші простори та більші відстані, може вирішити цю проблему, забезпечуючи необхідний рівень захисту навіть на більших відстанях».

Чому 25-кратний оптичний зум має вагоме значення?

Завдяки фокусному об'єктиву для відеоспостереження 4,7-118 мм та 25-кратному оптичному зуму, відеокамера здатна захоплювати цілі з чіткими зображеннями на відстані. Це дає користувачам низку переваг:

Економія на загальних та експлуатаційних витратах. Одна камера відеоспостереження може покривати великі простори, для яких інакше потрібно кілька пристроїв. Це також забезпечує економію витрат у майбутньому, оскільки клієнтам потрібно буде оплачувати лише технічне обслуговування однієї камери.

Підвищення захисту об'єкта та безпеки працівників. У таких місцях, як сталеливарні заводи та заводи з виробництва металу, спостерігаються надзвичайно високі температури. Це означає, що для безпеки в ключових областях необхідно розміщувати камери з безпечної відстані. Нова відеокамера Hikvision з 25-кратним зумом гарантує, що якісні кадри можна знімати навіть у більш віддаленому, але безпечному робочому середовищі.

Підвищення безпеки з посиленою ідентифікацією цілей. Наддовга фокусна відстань у поєднанні з роздільною здатністю 4 МП дозволяє знімати деталізовані зображення. При використанні алгоритмів Deep learning відеокамера може задовольнити більш складні потреби у безпеці, включаючи захист периметра, розпізнавання облич та розпізнавання кількох цілей для людей та транспортних засобів.

Надійна робота на відкритому повітрі за суворої погоди

Нова камера відеоспостереження надійна за дуже холодної погоди завдяки вбудованому обігрівачу, що захищає об'єктив від снігу або льоду. Обігрівач скла також запобігає запотіванню об'єктива у разі різких перепадів температури. Таким чином, клієнти завжди можуть отримати кришталево чисті зображення в суворих умовах, і це особливо корисно для відкритих місць, таких як аеропорти, гавані, ліси та багато іншого.

Щоб охопити великі площі, камеру відеоспостереження необхідно встановити на певній висоті. Відповідно, на її продуктивність також можуть впливати зовнішні умови, такі як сильний вітер та інше, що може призвести до тремтіння та розмиття зображень. Нова відеокамера DeepinView від Hikvision оснащена технологією стабілізації гіроскопічного зображення (GIS), яка зводить до мінімуму ефекти вібрації та дозволяє пристрою постійно створювати чіткі зображення.

Камера також оснащена ІЧ-підсвічуванням далекої дії, здатною виявляти об'єкти на відстані до 200 метрів, забезпечуючи оптимальне бачення в нічний час. Це незвичайна особливість нової циліндричної камери, що робить її ціннішою для користувачів.

Читайте інші цікаві новини про системи безпеки:

У 2022 році з'явиться попит на більш високий рівень довіри та ідентичності

Siemens набирає обертів у сфері розумних будівель із придбанням нового програмного забезпечення