Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Металошукачі - грунтові і підводні

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Металошукачі - грунтові і підводні

Для багатьох з нас життя - це пригода, а найкращий спосіб організувати ці самі пригоди це відправиться на пошуки справжнісінького скарбу. І тут звичайно Вам не обійтися без допомоги металошукачів. Який же металошукач вибрати? У чому їх схожість і відмінність? Давайте про все по порядку!

Що таке грунтовій і підводний металошукач?

Загальновідомий факт: металошукач - це прилад, за допомогою якого з'являється можливість виявити метал. Однак варто пам'ятати про те, що виявлення металу (а також виробів в яких він міститься) залежить від того, в якому середовищі його необхідно виявити.

Таким чином однією з найважливіших характеристик металошукача є його здатність до пошуку металу в різному середовищі, що і призводить до основного з поділів металошукачів на:

• грунтові;

• підводні;

• амфібії.

Грунтовій металошукач призначений для проведення пошуків на різному типі грунту. Однак тут варто пам'ятати про те, що грунт буває різний. На успіх Ваших пошуків буде впливати безліч факторів, таких як: мінералізація грунту, його тип або механічний склад. Вибираючи грунтовій металошукач в нашому інтернет-магазині, Ви можете підібрати прилад, який має можливість самостійно провести балансування за показниками грунту. Таким чином, Ви зможете позбутися від тривалої і колопіткої процедури налаштування грунтового металошукача, і відразу перейти до найприємнішого - захоплюючих пошуків.

Окремо варто відзначити, що існують так звані металошукачі амфібії - пристосування здатні працювати як на землі, так і під водою на глибині до 3-х метрів. Однак, для повномасштабного пошуку, на глибині більш ніж вищезазначена, такі металошукачі не підходять.

Для цих цілей спеціально створені підводні металошукачі - прилади, які здатні витримати занурення на глибину десятків метрів, зберігаючи при цьому свої робочі характеристики. Особливістю деяких приладів такого типу металошукачів є здатність до пошуку металу навіть в солоній воді.

Додаткові характеристики і можливості грунтових і підводних металошукачів

У нашому інтернет-магазині Ви зможете купити грунтові і підводні металошукачі з масою різних можливостей. Так, наприклад, розглянемо такий показник грунтових і підводних металошукачів, як дискримінатор. Діскрімінатор - одна з найбільш корисних особливостей, завдяки якій Ви зможете налаштувати свій металошукач на пошуки певного виду металу. Ще більшу свою користь наявність дискриминатора в пристрої набуває тоді, коли Ви розумієте всю масштабність засмічення грунтів такими предметами як металеві банки, металеві кришки від пляшок і ще багато-багато іншого. Однак, налаштувавши дискримінатор, можна не переживати про це сміття і віддатися пошукам, скажімо, тільки міді або золота.

В асортименті інтернет-магазину Worldvision представлені грунтові і підводні металошукачі різного рівня від початкового до професійного.

Для замовлення грунтового або підводного металошукача зв'яжіться, будь ласка, з нашими консультантами.

Відтворення і копіювання інформації з сайту допускається лише з дозволу адміністрації сайту.

Вгору