Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Автономний контролер зі зчитувачем

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

В даному розділі нашого інтернет-магазину представлені автономні контролери різних типів і видів.

Автономний контролер зі зчитувачем

До кожного контролера спеціально підібраний відповідний його виду і характеристикам зчитувач. Також Вашій увазі пропонуються автономні контролери та зчитувачі, які представляють собою один пристрій, в якому поєднані перераховані вище функції. В такому випадку Ви купуєте зчитувач і контролер, які поєднані в одному корпусі - моноблок, такий пристрій є найбільш компактним з асортименту контролерів зі зчитувачами.

Якщо говорити про моно-блокові пристрої, в яких поєднані автономний контролер разом зі зчитувачем, то всі вони володіють одною величезною перевагою - Вам більше не варто переживати про сумісність контролера зі зчитувачем, а також займатися підготовкою окремого місця для контролера. До того ж такі пристрої мають досить привабливий дизайн, і з легкістю впишуться в будь-який інтер'єр.

У розділі автономні контролери та зчитувачі, представлені моделі пристроїв, які можливо встановлювати, як усередині приміщень, так і зовні. Гнучка цінова політика представлених автономних контролерів і зчитувачів дозволяє кожному купити бажане за розумну ціну.

На сайті нашого інтернет-магазину, в розділі автономні контролери зі зчитувачами, представлений широкий асортимент даних пристроїв. Купуючи автономний контролер зі зчитувачем варто заздалегідь визначитися з деякими нюансами:

• локація пристроїв - в разі якщо автономний контролер і зчитувач будуть розміщені в одному місці Вам підійде пристрій-моноблок, якщо ж ні, то вибирайте підібраний комплект, в якому контролер і зчитувач являють собою два окремих пристрої;

• застосовуваний вид ідентифікатора - карта, брелок або відбиток пальця, а також Ви можете підібрати різні варіації перерахованих вище варіантів і автономні контролери та зчитувачі до них;

• місце установки - моделі, призначені для зовнішньої установки, володіють більш широким діапазоном робочих температур, а також в змозі протистояти підвищеній вологості;

• виконавчі пристрої, які будуть підключені до автономного контролера зі зчитувачем.

В інтернет-магазині Worldvision Ви можете придбати автономні контролери та зчитувачі різних торгових марок. Незмінним залишається лише високу якість представлених автономних контролерів і зчитувачів.

Зв'яжіться з нашими консультантами, і вони із задоволенням допоможуть Вам у виборі автономних контролерів зі зчитувачами, а також приймуть і оброблять Ваше замовлення в найкоротші терміни. Приємних покупок!

Відтворення і копіювання інформації з сайту допускається лише з дозволу адміністрації сайту.

Вгору