Компанія Memoori опублікувала своє останнє дослідження, в якому зазначено, що всі продажі продуктів систем безпеки за заводськими цінами у 2021 році склали 37,8 млрд доларів, що вважається позитивним показником з урахуванням проблем, пов'язаних з пандемією. У комплексному дослідженні також прогнозується сукупний річний темп зростання в 7,2%, внаслідок чого до 2026 року ринок коштуватиме 53,5 млрд доларів, а також буде продемонстровано вагоме повернення до спаду, пов'язаного з COVID-19, який відчувається майже у всіх галузях промисловості у всьому світі. Хоча пандемія завдала удару щодо зростання ринку систем безпеки, його швидке відродження принесло нове почуття оптимізму.

Глобальна промисловість фізичної безпеки перевершила загальні прогнози, зроблені під час кризи. Частково це сталося через тимчасовий сплеск попиту на тепловізійні камери для виявлення «лихоманки» у людей під час глобальних зусиль боротьби з коронавірусом. Тепловізори вагомо допомогли стримати доходи від відеоспостереження у найскладніші часи 2020 року, більшість яких експортується з Азії до Європи та США. Це змусило дослідників переглянути попередню оцінку загального продажу продуктів фізичної безпеки у 2020 році з 32,4 мільярда доларів до 33,8 мільярда доларів.

У той час як пандемія змінює загальний баланс пріоритетів для багатьох організацій, безпека в цілому зберігає своє значення, зокрема для рішень, що забезпечують покращений віддалений контроль доступу та моніторинг об'єктів (хмара). У міру того, як світ стає більш віддаленим та автоматизованим, ці функції, нарівні з покращенням роздільної здатності зображень, енергоефективності та штучного інтелекту (ШІ), стимулюватимуть постійне зростання в сегменті систем безпеки.

Попри звуження ланцюжків постачання та наростальний тиск США на певні компанії, китайські виробники справді добре пережили пандемічний шторм: після повільного першого кварталу 2020 року під час першої хвилі коронавірусу вони повернулися зі значним зростанням за 18 місяців з того часу. Маржа цих постачальників буде дещо нижчою у 2021 році, ніж максимуми, досягнуті ними наприкінці 2020 року, але в міру того, як ринок вступає у нову фазу зростання, вагома увага приділятиметься впливу закону президента Байдена про безпечне обладнання.

Кібербезпека також залишається проблемою для галузі: фактично під час кризи ситуація погіршилася. Згідно зі звітом PurpleSec за 2021 рік, кіберзлочинність зросла на 600% під час пандемії COVID-19, і очікується, що до 2025 року це зростання коштуватиме компаніям у всьому світі 10,5 трильйонів доларів на рік, порівняно з 3 трильйонами доларів у 2015 року. Розумні будівлі та розумні будинки сьогодні знаходяться в центрі цього шторму кібербезпеки з низкою гучних зламів, оскільки підключені системи будівель та пристрої Інтернету речей (IoT) несуть цифрові небезпеки у фізичний світ. Культура IoT-виробництва «виходь на ринок — будь першим» має змінитися, продукти та системи мають розроблятися з пріоритетом безпеки.

Попри те, що проблеми залишаються, на ринку зростає оптимізм, що відбилося у стійкому потоці злиття, поглинання та інвестиційної активності у 2021 році. Наприклад, два придбання компанією Motorola Solution у сфері безпеки (Openpath Security та Envysion) вважаються показниками цієї тенденції. Насправді, 297 мільйонів доларів, заплачені Motorola Solutions за п'ятирічний стартап Openpath, є однією з найвищих оцінок для компанії, що займається фізичною безпекою. У той час як конкуренція, безумовно, посилилася за останні три роки, більш розширені тенденції припускають, що варіанти для консолідації все ще є, а потенціал зростання ринку буде високим у наступні п'ять років до 2026 року.

Читайте інші цікаві новини про системи безпеки:

Компанія Avigilon розробила рішення безпеки для критичної інфраструктури

Як притулок для тварин Ер-Ріяда вирішує проблеми безпеки за допомогою рішень Hikvision?