Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Вуличні IP камери

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Вуличні IP камери - призначені для захисту майна, яке знаходиться поза будівлею, і для контролю шляхів підходу до нього. Вуличні IP камери відрізняються від внутрішніх відеокамер виконанням корпусу. В таких IP камерах корпус захищає модуль і об'єктив відеокамери від усіх можливих змін погодних умов і може витримувати температуру від -30º до + 60º С, а з використання додаткового підігріву і до -60º С.

У місцях підвищеної вологості при частому впливі атмосферних опадів застосовуються моделі в корпусі з коефіцієнтом захищеності IP-65, IP-66 або IP-67, що передбачає неможливість попадання пилу або води всередину камер. Слід зазначити, що корпуси зі ступенем захисту IP-67 витримують навіть тимчасове занурення під воду. При тривалому механічному впливу частинок пилу, потрібно вибирати камеру з металевим корпусом, який пофарбований стійкою до корозії фарбою.

IP камери відеоспостереження, які можуть експлуатуватися зовні будівель, обов'язково необхідно мати в арсеналі охоронних пристроїв.

Крім захищеного корпусу, вуличні IP камери можуть мати більш довгу фокусну відстань та ІЧ-підсвічування, дальність якого може досягати 800 метрів. В іншому вуличні IP камери за своїми можливостями практично не відрізняються від внутрішніх IP відеокамер.

Як би не була захищена відеокамера від погодних умов є ряд рекомендацій які варто враховувати при монтажі для запобігання передчасного виходу з ладу IP відеокамери спостереження.

  1. Необхідно запобігти розміщення в місцях прямого попадання на нього струменів води, наприклад з водостоку.
  2. Не варто направляти відеокамеру на сонце або на інші яскраві джерела світла. Це призведе не тільки до засвічення зображення, але і в результаті тривалого впливу до поломки чутливого сенсора.

Для того, що б цього запобігти, відеокамеру монтують з невеликим нахилом об'єктива вниз і регулюють довжину козирка.

Часто виробника створюють універсальні IP відеокамери які можуть бути встановлені як всередині приміщень так і зовні.

У разі необхідності розміщення внутрішньої камери зовні будівлі потрібно придбати додаткове обладнання:

  • Захисний кожух: він може бути як без підігріву так і з підігрівом. У наших кліматичних умовах можна обійтися без примусового підігріву так як температура рідко опускається нижче -25 º С.
  • IP камери можна оснастити додатковими кронштейнами і адаптерами для монтажу на кут будівлі або на стовпи.
  • Варто придбати стійкі до погодного впливу розподільні коробки і блоки живлення.

В нашому інтернет-магазині представлені: Внутрішні IP камериКамери під карту пам'яті та ін.

Відтворення і копіювання інформації з сайту допускається лише з дозволу адміністрації сайту.

Вгору