Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Комплекти відеодомофонів

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Комплекти відеодомофонів і їх особливості

Сучасні охоронні технології стали доступними широкому загалу і дозволяють вибрати захист відповідно до потреб і можливостей. Домофони вважаються першим необхідним елементом безпеки в будь-якому будинку. Якщо в розряд ваших потреб входить не тільки аудіозв'язок з гостем, а й отримання його зображення, вам потрібен відеодомофон. Ми пропонуємо вам купити готові комплекти відеодомофонів, щоб заощадити час і гроші. Чим же відрізняються один від одного ці пристрої і які комплекти домофонів ви зможете знайти на нашому сайті?

Перш за все, домофони відрізняються своїм функціоналом. Існують досить прості відеодомофони, які, як максимум, здатні бачити відвідувача і відкривати замок, а є і багатофункціональні відеодомофони з можливістю запису відео і фото, детектором руху, налаштуванням різних режимів запису і багатьом іншим. Сучасні комплекти відеодомофонів можуть включати в себе такі функції:

 • Підтримка запису (фото, відео)
 • HD якість
 • Підключення SD карти
 • Програмний детектор руху
 • Різні режими запису відео (за викликом, за розкладом, по детекції)
 • Підключення додаткових викличних панелей
 • Підтримка різних форматів відео (cvbs, ahd, tvi, cvi)

Перераховувати переваги нових відеодомофонів можна довго, але, найчастіше, людині потрібен пристрій здатний виконувати свої основні функції - виклик і спілкування з відвідувачем.

Варто підбирати функціонал відеодомофона виходячи зі своїх потреб. Не варто витрачати гроші на функції, якими ви не будете користуватися вже на другий день після покупки.

Щоб купити домофон, який буде відповідати вашим потребам, варто розібратися які функції можуть вам стати в нагоді.

Так, наприклад, якщо вам необхідна гарна якість відеозображення, щоб чітко бачити свого гостя, вам варто взяти комплект домофона з HD викличною панеллю, здатною знімати в HD якості. Зрозуміло, в такому комплекті повинен бути домофон діагоналлю хоча б в 7 дюймів, в іншому випадку, це буде безглуздо. Невідповідність розміру екрану і роздільної здатності не дозволить вам побачити деталі.

Функція запису може стати в нагоді, якщо вам потрібно зафіксувати того, хто приходив під час вашої відсутності. Недорогі комплекти домофонів можуть підтримувати функцію зйомки фото, чого може виявитися цілком достатньо. Якщо цей варіант вас не влаштовує, вам можуть підійти відеодомофони, здатні вести запис за подією. Пристрої з можливістю підключення SD карти, в більшості випадків, можуть робити це. І в цілому, та ж сама функція дозволяє залишати відео повідомлення на домофон. Якщо це те що ви шукаєте, взяти відеодомофон з підтримкою запису відео буде правильним рішенням. Такі комплекти відеодомофонів можна купити на нашому сайті.

Крім того, якщо вам необхідно щоб домофон записував все що відбувається в певний час, вам необхідно вибрати комплект, у якому домофон підтримує функцію запису за розкладом. Зазвичай в таких пристроях також присутні режими запису як за розкладом, так і по руху.

Підтримка різних сигналів, таких як cvbs, ahd, tvi і cvi, може бути корисною, якщо вам потрібно підключити додатковий пристрій (наприклад, камеру), який працює тільки в одному з форматів.

Чим ще можуть відрізнятися комплекти відеодомофонів?

Варто виділити додаткові відмінності, які існують в комплектах відеодомофонів, так, наприклад, самі домофони можуть відрізнятися за способом керування. Існують відеодомофони, що працюють через:

 • Сенсорні екрани
 • Сенсорні кнопки
 • Механічні кнопки

механічні кнопкисенсорні кнопкисенсорний екран

Механічні кнопки Сенсорні кнопки Сенсорний екран

Пристрої, які керуються за допомогою механічних кнопок, найчастіше, мають полегшений функціонал. Зрозуміло, на такий комплект відеодомофона ціна буде суттєво нижче.

Відмінності також бувають в способі спілкування з гостем, існує 2 типа домофонів:

 • З трубкою
 • Гучний зв'язок

Останній тип зв'язку також має назву «hands free», на сьогоднішній день більшість відеодомофонів випускаються в такому форматі.

Види комплектацій

Крім функцій, існують різні комплектації пристроїв, покликані догодити специфічним потребам клієнта. Серед найбільш затребуваних можна виділити:

 • Панель + домофон
 • Панель + домофон + камера
 • Панель + домофон + замок

На нашому сайті ви можете з легкістю знайти всі перераховані вище комплекти. Класичний набір панелі і домофона використовується як в житлових квартирах, так і будинках, офісах, прохідних підприємствах і муніципальних будівелях.

панель і домофон

Набір з камерою може використовуватися в приватних будинках, де існують сліпі зони, за якими потрібен нагляд. Також можливе використання в офісах, де потрібен огляд території біля під'їзду. У комплект поставки входить блок живлення для відеокамери.

панель, домофон і камера

Набір з замком може використовуватися як комплект відеодомофона для квартири або будинку. Використовується надійний електромеханічний замок з додатковою кнопкою для відмикання і можливістю відкриття ключем. У комплект поставки входить блок управління замком, необхідний для дистанційного відкриття замикаючого механізму.

панель, домофон і замок

Ці готові комплекти відеодомофонів гарантовано будуть працювати. У вас не виникне проблем із сумісністю окремих елементів один з одним. Зрозуміло, при необхідності, ви зможете доукомплектувати ваш набір на свій розсуд. Додаткові елементи в набір можна придбати окремо. Телефонуйте нам, і ми допоможемо в складанні комплекту для вашого будинку.

Якщо вам необхідний комплект з додатковими елементами, ви можете звертатися до нас. Ціна на комплекти відеодомофонів і подробиці установки, все це ви можете дізнатися у наших консультантів. У нас найкращі ціни і безкоштовні консультації, телефонуйте!

Вгору