Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

AHD відеореєстратори

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

AHD (Analog High Definition) - це відкритий стандарт, що розроблений корейським виробником NEXTCHIP. Головна особливість технології AHD - унікальні чіпсети. AHD камери оснащені TX-чіпсетом, що призначений для генерації передавального сигналу, AHD відеореєстратори в свою чергу - приймають RX-чіпсетом. Дана технологія уможливила використання одного коаксіального кабелю для передачі компонентного відеосигналу, аудіо, даних про налаштування відеокамери - всі ці дані збираються в один потік і направляються на відеореєстратор, що обробляє отримані дані. У свою чергу відеореєстратор дає можливість при використанні хмарного сервісу і CMS систем здійснювати віддалені налаштування відеокамер, що обладнані OSD меню, і управляти PTZ-камерами (фокусування, нахили, повороти або масштабування).

Якщо порівняти з IP-відеоспостереженням, технологія AHD не використовує кодування/декодування сигналів, що транслюються з аналога в цифровий формат і назад. Завдяки цьому, мегапіксельне відеозображення від AHD відеокамер передається на відеореєстратор без затримок і без втрати якості. Завдяки передачі сигналу на частоті нижче 50 МГц, дозволяє підвищити стійкість перед перешкодами. AHD стандарт підтримує дві роздільності для формування відео високої чіткості: 1080p (1920×1080) @ 25~30 к/с, 720p (1280×720) @ 25~60 к/с.

Поділ потоків кольоровості і яскравості, наявність автоматичної корекції сигналу дозволяє отримати максимально чітке і якісне відеозображення на далеких відстанях до 500 м без застосування додаткових підсилювачів. Рекомендований для використання в AHD системах коаксіальний кабель: 75Ом-3 мм для передачі на відстань 300 м, 75Ом-5мм - для 500 м. При використанні RG69 коаксіального кабелю відстань збільшується максимум до 800 метрів.
AHD відеореєстратори мають сумісністю з усіма стандартними аналоговими системами. У системах охорони використовуються відеореєстратори на 4, 8, 16, 32 і більше каналів. Реєстратор випускається вже гібридним пристроєм, який обробляє сигнали з HD-CVI, HD-TVI, AHD, CVBS і IP камер. AHD відеореєстратори мають тривожні входи і виходи, можуть виконувати резервне копіювання і мають кілька відеовиходів.

На сьогоднішній день стандарт AHD став одним з найбільш затребуваних стандартів, завдяки малій ціні на обладнання і простоті установки. Так як компанія NEXTCHIP не підтримує подальший розвиток цього стандарту, то деякі характеристики AHD камер поступаються параметрам CVI і TVI відеопристроїв. Однак широке застосування продукції фірми NEXTCHIP створює перспективи для поширення даного формату.

Також в нашому інтернет-магазині є: HD-CVI відеореєстраториГібридні відеореєстратори та ін.

Відтворення і копіювання інформації з сайту допускається лише з дозволу адміністрації сайту.

Вгору