Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Патч-корди

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Патч-корди і їх основні різновиди

Для сучасних систем охорони дуже важлива наявність якісної проводки, яка дозволятиме передавати сигнал, а досить часто, разом з ним і живлення. Для подібних цілей створені патч-корди або комутаційні шнури. За своєю суттю, патч-корд - це будь-який кабель з конекторами на кінцях.

Сама конструкція патч-корда дуже проста і зробити його самостійно не є проблемою. Навіщо ж тоді продаються вже обтиснуті готові дроти? Для цього є вагомі причини. На відміну від простого кабелю, який, найчастіше, закріплюється в нерухомому положенні, патч-корди, за великим рахунком, закріплюються лише в місцях їх приєднання до пристроїв. Це створює додаткове фізичне навантаження в ділянках обтиснення кабелю. В подальшому, це може привести до погіршення роботи або зовсім виходу системи безпеки з ладу. Заводські комутаційні кабелі створюються з урахуванням цього фактора. Самостійно обтиснутий кабель прослужить менший термін і при неправильному обтиску створюватиме перешкоди в роботі обладнання.

Безумовно заводські комутаційні кабелі коштують дорожче, ніж зібрані самостійно, але якщо взяти до уваги ціну на інструменти для обтиску кабелів і зменшений термін експлуатації обтиснутого самостійно кабелю, то купити патч-корд здається більш раціональної ідеєю.

Існує величезна кількість комутаційних дротів, виходячи з кількості існуючих кабелів, роз'ємів і пристроїв, для яких, власне, і виробляються ці дроти.

За якими критеріями можуть відрізнятися патч-корди? Серед таких можна виділити:

  • Довжина. Кабелі для різних цілей мають різну довжину. Так на нашому сайті ви зможете знайти дроти розмірами від 0,5 до 20 м.
  • Різновид конектора. Кожен конектор призначений для певного типу роз'ємів. Крім того, існують так звані перехідні кабелі. На кінцях таких кабелів знаходяться роз'єми різних типів. У класичних, сполучних - роз'єми однакові.
  • Наявність або відсутність екранування.

Варто окремо додати про різновиди конектора, оскільки це є, мабуть, найголовнішою відмінною ознакою. Так серед них можна виділити:

  • BNC конектори, призначені для з'єднання з коаксіальними кабелями.

bnc патч-корд

  • RJ-45. Досить популярний конектор для створення локальних мереж. Призначений для використання з кабелем вита пара.

RJ-45 патч-корд

  • RCA конектор. Сьогодні використовується для підключення аудіо і відеотехніки. У системах безпеки цей тип патч-корду рідко затребуваний.

RCA патч-корд

Для охоронних систем, найчастіше, виявляються затребуваними коаксіальні кабелі з роз'ємами BNC. Такі патч-корди часто використовуються в системах відеоспостереження.

Досить поширений вид кабелю по типу сигнал-живлення. Ці патч-корди мають можливість передавати живлення і сигнал по двом сполученим разом дротам. На додаток до гнізда BNC, вони мають роз'єми живлення (призначені для передачі живленні до 24В).

BNC патч-корди дозволять вам створити систему відеоспостереження високої чіткості і надійного з'єднання, що важливо для стабільної роботи системи. Ціна на патч корд може відрізнятися в залежності від довжини кабелю і інших чинників, подробиці ви можете дізнатися у наших консультантів.

RJ-45 патч-корди призначені для створення локальних мереж і для кабельного підключення до мережі інтернет. У системах безпеки ці патч-корди дуже затребувані при монтажі IP-систем відеоспостереження.

Що робити, якщо ви не знайшли потрібний патч-корд

Варто зауважити, що на нашому сайті більшість патч-кордів по своїй довжині розраховані на невеликі і середні відстані. Це, найчастіше, працює для створення мережі в офісі, квартирі або невеликому приватному будинку. На патч корд 20 метрів ціна буде не дуже високою, і вистачить його з лишком. Іноді практикується об'єднання декількох кабелів за допомогою перехідника, але ми не радимо цього робити, оскільки при такому з'єднанні втрачається якість. При з'єднанні більше трьох патч-кордів втрата якості стає досить серйозною. Якщо вам необхідний кабель на відстань до 20 метрів, ви з легкістю зможете купити його у нас на сайті. Якщо вам необхідний досить довгий кабель, який ви не змогли придбати в інтернеті, вам можливо доведеться зробити його самостійно.

Раніше ми зауважили, що краще віддати перевагу придбанню готового виробу ніж самостійному виготовленню патч-кордів. Це так, але якщо у вас немає іншого виходу, можна зробити власний патч-корд. Щоб зроблений вами патч-корд прослужив довго, необхідно дотриматись кількох умов, найнеобхідніша з яких - правильний обтиск кабелю. Друга умова полягає в його прокладанні, за прикладом звичайного кабелю, так, наприклад, ви можете прокласти трасу, в яку буде закладений дріт. Важливо будь-яким доступним чином мінімізувати механічне навантаження на нього.

Робити все це краще, якщо вам необхідний дійсно довгий патч-корд, для кабелів в 2-20 метрів ці заняття будуть безглуздою тратою часу. Якщо у вас є можливість придбати готовий патч-корд, купуйте. В іншому випадку, в нашому інтернет магазині є весь необхідний інструмент, а також кабель та роз'єми для створення власних патч-кордів. Крім того, наші фахівці порадять вам як це зробити, щоб максимізувати термін роботи такого кабелю.

Інтернет магазин Worldvision, крім продажу охоронної техніки, консультує, займається підбором необхідного обладнання і робить все, щоб клієнти залишилися задоволеними своїми придбаннями. Якщо у вас виникнуть питання, пов'язані з товарами на нашому сайті, ви зможете задати їх нашим консультантам.

На всі товари, будь то дріт, конектор або патч корд, ціна у нас завжди доступна, для постійних і оптових клієнтів діє система знижок, так що не втрачайте час і телефонуйте!

Вгору