Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Аудіодомофони Commax

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Чим такі хороші аудіодомофони Commax

Буквально 5-10 років тому дозволити собі домофон могла далеко не кожна сім'я. Тепер же, такі пристрої знаходяться в широкому доступі і коштують порівняно не дорого. Якщо ви в перший раз стикаєтеся з потребою придбання домофона і бажаєте недорогий, але надійний пристрій, ми радимо аудіодомофон Commax. Чому саме Commax?

Продукти цього бренду вже давно стали загальною назвою в світі домофонів, і на те є свої причини, основна з яких - їх популярність. Свого часу, ці пристрої сколихнули ринок і стали хітом. Сьогодні у них існує багато конкурентів, але домофони Commax все ще активно тримають марку.

Основна перевага цих аудіодомофонів полягає в простоті, причому простоті у всіх сенсах цього слова: їх легко монтувати, легко підключати, легко ремонтувати, і, зрозуміло, користуватися. Ця простота була досягнута завдяки особливостям виконання. Аудіодомофони Commax мають тільки найнеобхідніше і не завантажені непотрібними функціями.

Важливий плюс аудіодомофонів полягає в тому, що якщо пристрій стає несправним, то, найчастіше, це відбувається в типових місцях. Наприклад, у домофонів Commax іноді відходять контактні дроти, але трапляється це зазвичай після ремонту в приміщенні, коли аудіодомофон знімався або пересувався. Виправити проблему можна самому, не вдаючись до послуг сервісів. Навіть при серйозних несправностях, коли пристрій необхідно віднести в сервіс, ремонт не виявиться довгим і дорогим, в іншому випадку можна просто купити новий пристрій.

монтаж домофону commax

Монтаж домофону

Аудіодомофони Commax прості в своєму встановленні, для якої, на відміну від більшості інших домофонів, вам не буде потрібний виклик майстра. Для правильного встановлення досить викрутки і інструкції. Домофон необхідно підключити до панелі виклику двома дротами. Після приєднання до панелі, досить заживити домофон від мережі 220 В і все, пристроєм можна користуватися. Ціна на аудіодомофони Commax досить демократична, тому люди, які проживають в будинках з двома поверхами, можуть придбати собі кілька домофонів. Панелі виклику при цьому достатньо однієї, всі домофони можна підключити до неї.

Монтаж панелі commax

Монтаж панелі виклику

Індивідуальні та малоабонентські пристрої можуть припасти до смаку багатьом, але варто відразу зауважити, що вони не будуть працювати з багатоабонентськими викличними панелями. Останні зазвичай стоять в під'їздах багатоквартирних будинків, тому якщо ви бажаєте купити домофон Commax, враховуйте насамперед факт сумісності. Але ж кому можуть стати в нагоді такі домофони?

По-перше, ці пристрої часто купуються для приватних будинків. Дорогі домофони з функцією зйомки відео і програмними детекторами руху також можуть встановлюватися в приватному будинку, але іноді буває необхідно зробити зв'язок недорогим. Через невеликий бюджет або у якості проміжного (тимчасового) рішення, віддається перевага недорогим і якісним аудіодомофонам. Подробиці встановлення аудіодомофона Commax в приватному будинку, і все що з цим пов'язано, ви зможете дізнатися, якщо зателефонуєте нам.

Офісне встановлення аудіодомофона також досить поширене. Багато невеликих фірм, розташованих як в житлових будинках, так і в окремих приміщеннях, змушені ставити собі мінімальну систему контролю доступу у вигляді аудіодомофона. Якщо в ваш офіс необхідний простий і надійний девайс для зв'язку, купити аудіодомофони Commax це те, що вам потрібно. У стандартний комплект з домофоном і викличною панеллю рекомендуємо придбати електромеханічний або електромагнітний замок на двері. Вартість аудіодомофона Commax і всіх додаткових комплектуючих ви зможете дізнатися на сайті, або ж зателефонувавши нам.

Ще одна сфера застосування аудіодомофонів цієї фірми - це заміські будинки і дачі. Придбати домофон на дачу вже давно не здається розкішшю, але все-таки ставити дорогий домофон там, де буваєш не завжди, бажають не всі. Низька ціна на аудіодомофони Commax дозволяє зробити це без проблем.

Сучасні домофони бувають дуже складними для користування, особливо це стосується людей похилого віку. Простота використання аудіодомофонів фірми Commax робить їх прекрасним подарунком для ваших батьків, бабусь і дідусів. У літніх людей потреба в безпеці завжди стоїть на першому місці, і домофони Commax прекрасно подбають про це.

Ціна на продукцію Commax вас порадує, придбання аудіодомофона буде для вас гарною інвестицією в свою безпеку. Фахівці нашого магазину завжди консультують своїх клієнтів і дають поради по встановленню і експлуатації, тому якщо у вас виникнуть питання, ми завжди на них відповімо!

Вгору