Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Комплекти (приймач+передавач)

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Комплект прийомо-передавального обладнання пасивного, активного або змішаного типу здійснює трансляцію на велику відстань аналогового кольорового або чорно-білого відеосигналу, електроживлення, Ethernet, телефонії, сигналів управління і іншого по крученiй парі. Неодмінною умовою стабільної трансляції відеосигналу є сумісність між приймачем і передавачем.

Для активного обладнання необхідне джерело живлення. Активні приймачі / передавачі мають ширші можливості, серед яких виконання посилення сигналу, зміна частотно-амплітудної характеристики та інше. При цьому значно збільшується відстань трансляції кольорового відеосигналу і може досягати 2.4 кілометра. Передавач завжди розрахований на один канал (камеру), а приймач може бути багатоканальним, при цьому передача здійснюється по багатопарному кабелю декількох каналів сигналу відео. Попередньо кодер перетворює відео в форматі D1, 960H, HD-TVI, HD-CVI або AHD в сигнал для трансляції через кабель витої пари (типу UTP, FTP, SFTP або подібного), а потім декодер здійснює зворотний процес.

Пристрої носять пасивний характер, для роботи яких не потрібно електроживлення. Пасивні прийомо-передавачі володiють посередніми характеристиками і не вимагають будь-якої настройки - досить під'єднати пристрої до кабелю крученої пари. При цьому відстань трансляції кольорового відеосигналу обмежується. До пристрою передачі приєднується з одного боку через клеми кабель витої пари (типу UTP, FTP, SFTP або подібний), а з іншого боку зазвичай розташований BNC роз'єм на дроті або без нього, щоб увімкнути камеру. Приймач ідентичний передавачу і до нього також включається UTP кабель через клеми, а до BNC роз'єму підключається відеореєстратор. Замість роз'єму BNC можуть бути також клеми, при цьому, щоб не допустити переполюсовкі, на корпусі позначені вхід і вихід.

Можливість передачі живлення відеокамері дозволяє застосування технології PwA (Power with Analog), що передбачає використовувати для цього вільну пару кабелю, а інша транслює відеосигнал. Прийомо-передавальне обладнання володіє захистом від статичної напруги, сильних перешкод, перевантаження по струму і короткого замикання. Застосування кабелю крученої пари для монтажу значно зручніше в порівнянні з коаксіальним кабелем, так як є більш тонким і менше місця займає в кабельних коробах або шахтах, більш еластичний і згинається з меншим радіусом, при необхідності використання кількох шматків кабелю дуже легко зрощується.

Відтворення і копіювання інформації з сайту допускається лише з дозволу адміністрації сайту.

Вгору