Дослідницька компанія Interface Security Systems днями поділилася своїми основними прогнозами для промисловості фізичної безпеки. Так, експерти Interface прогнозують, що підприємства будь-якого розміру відмовляться від традиційних систем охоронної сигналізації, заснованої на контакті або русі, на користь систем безпеки з відео-верифікацією, щоб уникнути непотрібних перешкод та витрат, пов'язаних із хибними спрацьовуваннями. Компанія передбачає, що сигнали тривоги на основі відеоспостереження зі штучним інтелектом збираються підняти сучасні операції з моніторингу сигналізації на зовсім інший рівень точності та ефективності. Алгоритми Deep learning на основі штучного інтелекту, інтегровані з камерами відеоспостереження, тепер можуть виявляти рухи людей та автомобілів, фільтруючи всі інші рухи (тіні, дерева, тварини та вітер).

Це скоро змінить правила гри в операціях з моніторингу в поточному часі, оскільки оператори можуть покладатися на виявлення руху на основі штучного інтелекту. Завдяки такій кількості каналів, які слід відстежувати, відеоаналітика на основі ШІ ефективно діє як друга пара очей, яка ніколи не спить і ніколи не пропустить подію. Це гарантує, що оператори моніторингу в реальному часі не витрачатимуть увагу на помилкові спрацьовування.

Організована злочинність у роздрібній торгівлі стимулюватиме зростання інтелектуального відеоспостереження

Нещодавно опубліковане опитування NRF Retail Security Survey за 2021 рік показало, що майже 7 з 10 (69%) фахівців із запобігання збиткам у роздрібній торгівлі та захисту активів заявили, що пандемія призвела до збільшення загального ризику для їхніх організацій. Оскільки невизначеність кризи в галузі охорони здоров'я продовжує нависати над галуззю роздрібної торгівлі, фахівці із запобігання збиткам та безпеці повідомляють про зростання організованої злочинності у роздрібній торгівлі та, у деяких місцях, випадкових пограбувань.

Оскільки організовані злочинні банди продовжують виявляти високий рівень агресії та насильства, підприємства все частіше звертаються до постачальників послуг інтелектуального відеоспостереження як до продовження власних внутрішніх команд. Завдяки можливостям прямої трансляції відео та двостороннього аудіозв'язку навчені співробітники служби безпеки можуть бачити, чути та спілкуватися зі співробітниками магазину 24 години на добу, 7 днів на тиждень. Це рішення підвищує безпеку персоналу та забезпечує збереження торгових приміщень.

Компанії перетворять свої камери відеоспостереження на потужні інструменти бізнес-аналітики

Оскільки у 2022 році бюджети, швидше за все, залишаться обмеженими, попит на очевидні результати від будь-яких інвестицій у технології зросте. Далекоглядні компанії збільшать окупність інвестицій у систему безпеки за рахунок отримання оперативної інформації з даних, що генеруються їх IP камерами відеоспостереження та рішеннями для моніторингу.

Великі розподілені підприємства все більше використовуватимуть системи відеоспостереження, щоб вийти за рамки традиційних застосувань безпеки та використовувати відеоаналітику для бізнесу, а також для забезпечення відповідності вимогам охорони праці та техніки безпеки. Коли бізнес дійсно розуміє поведінку своїх клієнтів, збираючи ключові ідеї, він може адаптувати кожну точку взаємодії з клієнтом, щоб максимізувати задоволеність клієнтів, збільшити прибуток від продажу та підвищити операційну продуктивність. Програмне забезпечення з відеоаналітикою може допомогти роздрібним продавцям оптимізувати планування магазинів, приймати важливі рішення щодо мерчандайзингу, співвідносити відвідуваність клієнтів з онлайн-кампаніями, визначати вузькі місця з персоналом, тестувати нові дизайни магазинів або порівнювати продуктивність кампаній у магазинах.

Читайте інші цікаві новини про системи безпеки:

Розумні будівлі стимулюють зростання ринку штучного інтелекту

Інтелектуальне управління логістикою від Hikvision допомагає підвищити продуктивність та безпеку бізнесу