Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Кольорові викличні панелі

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Кольорова панель для виклику є однією з основних частин домофонної системи. Вона здійснює прийом голосового сигналу. Зазвичай встановлюється за межами приміщення для розпізнавання гостя по голосу або на вигляд за допомогою камери. Відповідає за збільшення рівня безпеки на певному об'єкті.

Кольорова виклична панель - пристрій, який працює в парі з домофоном і використовується для сповіщення її власника про те, що до нього прийшли відвідувачі. Вона може виконувати функцію приладу для ведення діалогу, а за допомогою вмонтованої камери присутня можливість бачити гостя.

Основними компонентами кольорової викличної панелі є: динамік, мікрофон, кнопка виклику, відеокамера. Наявність динаміка і мікрофона свідчить про можливість здійснення двостороннього аудіо зв'язку між власником (домофону, панелі) та відвідувачем. Це дуже зручно для ведення попередніх перемовин перед тим, як вирішувати чи пускати цього гостя. Кнопка виклику відіграє роль дзвінка, після натиснення якої у власника роздається характерний звук. Йому зразу стає зрозуміло, що до нього прийшли гості. Камера дає можливість спостерігати за відвідувачами, які хочуть зайти до вас. 

Розрізняють одноабонентські та багатоабонентські кольорові панелі для виклику. Панель на одного абонента використовується у приватних будинках, де зазвичай один хазяїн. Панелі на багато абонентів застосовуються в приміщеннях, де розташовані офіси або у багатоквартирних будинках.

Для захисту від пошкоджень кольорові викличні панелі часто виготовляються у антивандальному всепогодному корпусі зі спеціальним захистом від пилу і бруду. Це дає змогу продовжити термін використання пристрою. Адже він не боїться низьких температур, стійкий до ударів, пошкоджень механічного типу і встановлюється на вулиці незважаючи на погані погодні умови.

За типом монтажу кольорові панелі для виклику можна розділити на врізні та накладні, тобто їхнє встановлення відбувається врізним та накладним способом відповідно.

Якщо ви все ще вагаєтесь, яку кольорову викличну панель вам купити, зверніться до нашого магазину Worldvision і наші працівники з радістю нададуть вам професійну консультацію. Після якої розвіються всі ваші сумніви щодо вибору та придбання тієї чи іншої кольорової викличної панелі.

Відтворення і копіювання інформації з сайту допускається лише з дозволу адміністрації сайту.

Вгору