Індонезійська школа Pantai Indah Kapuk є провідним міжнародним навчальним закладом у Північній Джакарті, яка має пристрасть до індонезійської культурної гордості та самобутності, з унікальним баченням поєднання найкращих світових освітніх традицій.

Середовище в цій школі призначене для заохочення любові до знань, визнання дисциплінарного досвіду та мотивації для досягнення високих академічних та особистих цілей. Школа поділена на 5 підрозділів: дошкільне та початкове навчання за сінгапурською навчальною програмою, середня освіта за кембриджською програмою, молодший коледж із дипломною програмою IB та, нарешті, BTEC у JC. Щоб забезпечити безпечне середовище навчання як для студентів, так і для співробітників, керівництво навчального закладу вирішило модернізувати встановлену систему безпеки.

У Pantai Indah Kapuk раніше була встановлена ​​аналогова система відеоспостереження, яка більше не відповідала потрібним вимогам, але керівництво хотіло замінити її на IP камери відеоспостереження, які можна було б легко контролювати з мобільного телефону, та які забезпечували б постійний захист школи. З цієї причини була важлива комплексна уніфікована платформа для керування та контролю усіма охоронними датчиками за допомогою єдиного інтуїтивно зрозумілого інтерфейсу. Система відеоспостереження також повинна охоплювати футбольне поле школи, а також вестибюль з високими стелями, тому потрібні були пристрої, які могли б охоплювати ці широко відкриті місця.

Ефективне рішення

Загалом у цій школі було розгорнуто 31 камеру відеоспостереження Vivotek. Так, 28 одиниць моделі IT9389-H було встановлено для покриття бібліотеки, коридорів передпокою та басейну. Модель IT9389-H оснащена 5-мегапіксельним об'єктивом для відеоспостереження, захищеним від атмосферних впливів корпусом IP66 та антивандальним корпусом IK08 для зовнішнього застосування. Завдяки технологіям SNV та WDR Pro дана відеокамера здатна знімати високоякісні зображення як в умовах високої контрастності, так і в умовах низького освітлення для покращення видимості. Завдяки покращеному кодуванню Smart Stream III камера IT9389-H максимально збільшує продуктивність використання смуги пропускання та знижує вимоги до сховища, зберігаючи при цьому високу якість зображення.

Одна циліндрична камера (моделі IB9367-H) була встановлена ​​на шкільному паркуванні через її можливість високоефективного нічного бачення SNV (Supreme Night Vision). Один блок MS9390-HV був встановлений на футбольному полі — це 8-мегапіксельна камера з панорамним оглядом на 180 градусів та інтелектуальним виявленням руху для зменшення помилкових спрацювань сигналізації через вітер, тіні та тварини, що створює більш комплексне рішення для спостереження за відкритим простором.

У вестибюлі з високими стелями школа встановила модель FE9391-EV, 12-мегапіксельну камеру типу «риб'яче око» з оглядом 360 градусів, яка також включає відеоаналітику Smart VCA для виявлення вторгнень, скупчення людей та вештання. Ці додаткові функції дають керівництву чітко бачити потік людей в головному вестибюлі школи.

За винятком вуличної IP-камери IB9367-H, що охоплює стоянку, всі відеокамери були оснащені аудіозаписом для миттєвої перевірки пригод. У випадках студентських бійок та сварок керівництво школи хотіло мати чітке уявлення про те, що відбувається у таких ситуаціях.

Негайні переваги

З точки зору якості та легкості використання комплектів відеоспостереження Vivotek надавало негайних переваг. Нове рішення не тільки комфортне для користувачів, дозволяючи швидко освоїтися, але також завдяки використанню IP камер корпоративного рівня з панорамним оглядом 180/360 градусів, вони заощадили на витратах замість встановлення декількох камер відеоспостереження для одного покриття.

Різноманітність відеокамер Vivotek була легкою в експлуатації та обслуговуванні, а також значно покращила ситуаційну поінформованість у школі. Крім того, мережні камери могли підключатися до мобільних пристроїв для спостереження у будь-який час та з будь-якого місця. У майбутньому школа Pantai Indah Kapuk продовжить використовувати Vivotek для нових оновлень у питаннях підвищення безпеки.