Пленарне засідання 20 Дослідницької комісії МСЕ-Т нещодавно було проведено в режимі онлайн, у зборах взяли участь представники 40 країн. На зустрічі проект Рекомендації «Вимоги та еталонна функціональна модель інтелектуальної системи пожежогасіння в лісі на основі Інтернету речей» (робочий елемент: Y.IoT-SFFS), який очолює Dahua Technology, отримав згоду на остаточний процес розгляду, що веде до затвердження. На сторінці програми Міжнародного союзу електрозв'язку (ITU) тепер показано, що Рекомендація проходитиме через традиційний процес затвердження (TAP), оскільки вона має регуляторні наслідки.

Міжнародна спілка електрозв'язку (МСЕ) — спеціалізована установа Організації Об'єднаних Націй у галузі інформаційних та комунікаційних технологій (ІКТ). Вона була заснована у 1865 році як перша міжнародна організація зі стандартизації та одна з трьох найавторитетніших і найвпливовіших міжнародних організацій зі стандартизації у світі. Її мета — сформувати майбутнє ІКТ та поєднати мир із 193 державами-членами, а також приблизно з 900 компаніями, університетами, міжнародними та регіональними організаціями.

У контексті глобальної цифрової економіки лісове господарство стикається з такими проблемами, як цифрова трансформація, підвищення ефективності запобігання пожеж та підвищення безпеки під час гасіння пожеж. Ця Рекомендація стане надійним довідковим матеріалом для інтелектуальних систем безпеки та пожежогасіння в лісах і буде ефективно сприяти підвищенню ефективності запобігання лісовим пожежам та пожежогасінням у всьому світі.

Ліс — це основна частина наземної екосистеми та основа існування й розвитку людини. Останніми роками часто трапляються лісові пожежі. За неповними статистичними даними, щорічно у світі відбувається понад 220 000 лісових пожеж із загальною площею близько 10 мільйонів гектарів. Лісова пожежа — це стихійне лихо з сильною раптовістю, великими руйнуваннями та труднощами в утилізації та порятунку. Сьогодні запобігання лісовим пожежам у всьому світі стикається з масою проблем, такими як погана здатність моніторингу пожеж, обмежений обсяг моніторингу, пізнє виявлення пожежі, слабка передача даних через мережу та традиційний режим управління.

Протягом багатьох років Dahua Technology розглядає запобігання пожежам та збереження лісових ресурсів як найважливішу соціальну відповідальність, яка має бути інтегрована з корпоративним розвитком. Компанія активно допомагала у створенні системи моніторингу, захисту та запобігання пожежам лісових та трав'яних ресурсів по всьому світу за допомогою цифрових та інтелектуальних технологій відеоспостереження.

Рекомендація Y.IoT-SFFS, яку очолює Dahua, використовувала Інтернет речей, інтелектуальні камери відеоспостереження, БПЛА, 3S (технологія дистанційного зондування, географічна інформаційна система, глобальна система позиціонування), інтегровані комунікації та інші технології для створення повномірної інтелекту. Рішення забезпечує комплексну технічну підтримку для покращення можливостей реагування на надзвичайні ситуації та виявлення лісових пожеж, раннього попередження, гасіння пожеж та оцінки. Рекомендація надасть наукову та розумну схему для побудови системи запобігання та контролю лісових пожеж, для захисту ресурсів у всьому світі та досягнення глобальної мети щодо нейтралізації викидів вуглецю.

Попередження лісових пожеж — величезна відповідальність. Компанія Dahua має намір продовжувати просувати стандартизацію інтелектуальних систем пожежогасіння в лісі, сприяти посиленню захисту глобальних лісових ресурсів та сталому розвитку лісового господарства, а також робити більший внесок у формулювання міжнародних правил.

Читайте інші цікаві новини про системи безпеки:

В Альянсі Z-Wave розповіли про перспективи розумного будинку у 2022 році

Чотири основні тенденції в галузі домашніх систем безпеки, на які варто звернути увагу цього року