Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Відеодомофони з Wi-Fi

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Відеодомофони з Wi-Fi - сучасно та зручно

Домофони стали популярним багатофункціональним пристроєм контролю доступу в квартири, будинки, офіси та інші приміщення, вхід в які потрібно обмежити і убезпечити. Купити відеодомофон можна під будь-які запити і потреби: домофон з камерою, ip домофон, комплект відеодомофона з викличною панеллю, відеокамерами, електрозамками та іншим.

Домофони з Wi-Fi - це не просто переговорний пристрій, а система контролю доступу з можливістю дистанційного керування. Найчастіше, відеодомофони з Wi-Fi - мережеві, але не тільки IP домофон може мати Wi-Fi підключення.

Також існують спеціальні адаптери з Wi-Fi модулем, які здатні модернізувати аналогову систему, забезпечуючи її підключенням до мережі. Це гарна можливість розширити функціонал вже встановленого домофона.

Але якщо необхідно купити відеореєстратор або комплект домофона з електромеханічним замком і панеллю виклику, щоб не витрачати ресурси на всілякі додаткові адаптери - варто придивлятися до моделей домофонів з вбудованим Wi-Fi.

Домофоном з опцією "Wi-Fi" може бути як найпростіший невеликий аналоговий відеодомофон, так і преміум модель IP домофона з великим дисплеєм.

Бюджетні відеодомофони здатні бачити відвідувача і відкривати замок, а ось більш дорогі моделі можуть володіти можливістю відеозапису, детектором руху, налаштуванням різних режимів і багатьма іншими функціями:

  • HD та FullHD якість зображення;
  • запис фото та відео:
  • підтримка SD карти пам'яті;
  • відеодетектор руху;
  • режим запису за розкладом та інше.

Наявність Wi-Fi або LAN з'єднання домофона з мережею, значно розширює його можливості і дозволяє:

  • приймати зі смартфона переадресовані відеодзвінки, а значить можна поспілкуватися з відвідувачем біля дверей, навіть перебуваючи не вдома;
  • керувати відкриттям замків дверей і воріт дистанційно, використовуючи мобільний додаток;
  • переглядати відео з підключених панелей виклику і додаткових відеокамер, використовуючи для цього не лише монітор домофона, а й інші гаджети;
  • отримувати повідомлення з фотографією про виявлення руху або пропущені виклики.

Купити відеодомофон в Києві і дізнатися як підключити домофон, можна в нашому інтернет магазині. У нас доставка по всій Україні, кращі ціни на системи безпеки та безкоштовні консультації, телефонуйте!

Вгору